امروز : چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 1 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:16 | تعداد بازدید : 1721 نفر | امتیاز خبر :
 • پنج واحد مسکونی در ورامین به دلیل نفوذ آب تخلیه شد

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین گفت: در پی نفوذ آب زیر 5 واحد مسکونی در یک کوچه کلیه این واحد مسکونی تخلیه و کوچه مسدود شد/ به گزارش خبرگزاری ...

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین گفت: در پی نفوذ آب زیر ۵ واحد مسکونی در یک کوچه کلیه این واحد مسکونی تخلیه و کوچه مسدود شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محسن پارسا مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام شهروندان مبنی بر نشست زمین در کوچه امید خیابان دانشگاه آزاد ورامین عوامل امدادی سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

  وی افزود: در بررسی صورت گرفته مشخص شد که به دلیل ترکیدگی لوله آب و نفوذ به زیر ساختمان ها زمین نشست کرده و هرلحظه امکان تخریب ساختمان ها وجود دارد.

  پارسا تصریح کرد: با توجه به احتمال ریزش ساختمان ها و بروز خسارت جانی ۵ واحد مسکونی مستقر در این کوچه تخلیه و ورودی آن نیز مسدود شد ساکنین این منازل در خانه اقوام و خویشاوندان اسکان داده شدند.

  وی گفت: خسارت وارد شده به تعدادی از این واحدهای مسکونی به حدی است که قابلیت سکونت در آن وجود ندارد و این واحدها باید تخریب و نوسازی شوند هم اکنون بنر اطلاع رسانی در ورودی این کوچه نصب شده و از ساکنان خواسته شده تا به دلیل احتمال ریزش ساختمان ها از ورود به منازل خودداری کنند.

  http://nedayepishva.com/?p=64681&preview=true لینک کوتاه

   182 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای