امروز : پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 1 نوامبر, 2013 | ساعت انتشار خبر : 08:00 | تعداد بازدید : 521 نفر | امتیاز خبر :
 • پنجمین دوره جشنواره آشپزی و شیرینی پزی در پیشوا برگزار شد

  پنجمین دوره جشنواره آشپزی و شیرینی پزی و رقابت سفره آرایی بانوان شهرستان پیشوا با هدف آشنایی خانواده ها با شیوه های طبخ و فرهنگ تغذیه و شناخت بیشتر غذاهای مختلف ایرانی ...

  پنجمین دوره جشنواره آشپزی و شیرینی پزی و رقابت سفره آرایی بانوان شهرستان پیشوا با هدف آشنایی خانواده ها با شیوه های طبخ و فرهنگ تغذیه و شناخت بیشتر غذاهای مختلف ایرانی برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، پنجمین دوره جشنواره آشپزی و شیرینی پزی و رقابت سفره آرایی بانوان به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا و همزمان با روز خانواده و به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در مجموعه تالار پذیرایی نقش جهان برگزار شد .

  در این جشنواره ۳۰ نفر از بانوان با همراهی اعضای خانواده ،هنر خود را با تزیین سفره ها که با غذاهای بومی همراه بود ؛ به نمایش گذاشتند.

  پنجمین دوره جشنواره آشپزی شهرستان پیشوا میزبان بانوان ورزشکاری بود که با هدف آشنایی خانواده ها با شیوه های طبخ و فرهنگ تغذیه و شناخت بیشتر غذاهای مختلف ایرانی برگزار شد.

  این برنامه از ساعت ۹ صبح آغاز و پس از تست غذا ها و بازدید از چیدمان سفره ها توسط کارشناس و مسئولان ؛ جشنواره در ساعت ۱۲ به پایان رسید و از نفرات برتر این مسابقه با اهداء حکم قهرمانی و جوایز ، توسط تجلیل شد.

  طاهره بانک ، ربابه جنیدی و خدیجه عدالت یار به عنوان برگزیدگان جشنواره انتخاب شدند.

  گفتنی است پنجمین دوره جشنواره آشپزی شهرستان پیشوا با حضور فرماندار ، معاونین ، بخشدار ، اعضای شورای شهر و معاونین شهردار همراه بود.

   316 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای