امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 9 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:36 | تعداد بازدید : 2264 نفر | امتیاز خبر :
 • پلمب ۲۰سفره‌خانه سنتی طی دو هفته در ورامین

  رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین گفت: طی دو هفته گذشته در شهرستان ورامین ۲۰ سفره خانه و کافه رستوران که اقدام به ارائه قلیان داشته پلمب شدند/ سید عباس میری رئیس اتاق اصناف ...

  رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین گفت: طی دو هفته گذشته در شهرستان ورامین ۲۰ سفره خانه و کافه رستوران که اقدام به ارائه قلیان داشته پلمب شدند/

  سید عباس میری رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا در خصوص پلمپ سفره خانه‌های سنتی در ورامین اظهار کرد: در دو هفته گذشته بعضی از سفره‌خانه‌ها و کافه رستوران‌ها بدون توجه به پروتکل‌های بهداشتی اقدام به بازگشایی کردند.

  وی افزود: طی دو هفته گذشته در شهرستان ورامین ۲۰سفره‌خانه و کافه رستوران که اقدام به ارائه قلیان داشته پلمب شدند.

  رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین تصریح کرد: هرگونه بازگشایی سفره‌خانه‌ها و کافه رستوران‌ها بنا بر تصمیم و ستاد ملی مبارزه با کرونا است و هیچ کس حق ندارد در این خصوص اقدام خودسرانه انجام دهد.

  میری بیان داشت: در صورتی که سفره خانه‌ای بدون مجوز اقدام به بازگشایی سفره خانه کند عواقب قضایی و پلمب سفره خانه و مشکلات ناشی از آن بر عهده مالک و صاحب جواز است.

  وی در پایان گفت: گشت‌های مشترک در دو نوبت صبح و عصر انجام می‌شود و در صورت مشاهده و تخلف بی‌شک سفره‌خانه‌ها و کافه رستوران‌ها پلمب و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

  http://nedayepishva.com/?p=62790&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

  ۹۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای