امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 14 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:40 | تعداد بازدید : 450 نفر | امتیاز خبر :
 • پلمب کارگاه غیربهداشتی بستنی در ورامین

  سرپرست پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان تهران از پلمب کارگاه تولید بستنی غیر بهداشتی و کشف مقادیر زیادی بستنی و فالوده غیربهداشتی در شهرستان ورامین خبرداد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا و ...

  سرپرست پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان تهران از پلمب کارگاه تولید بستنی غیر بهداشتی و کشف مقادیر زیادی بستنی و فالوده غیربهداشتی در شهرستان ورامین خبرداد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ داریوش صادقی فرد سرپرست پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان تهران اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر این که کارگاهی در ورامین اقدام به تولید بستنی های غیربهداشتی می کند بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

  سرهنگ صادقی فرد تصریح کرد: بعد از تایید صحت موضوع ماموران به همراه کارشناسان شبکه بهداشت ودرمان با هماهنگی مقام قضایی و رعایت موازین قانونی از کارگاه مذکور بازدید کردند که طبق نظر کارشناسان مبنی بر غیربهداشتی بودن و نداشتن استاندارد های لازم کارگاه مذکور پلمب شد.

  وی گفت: در این بازرسی ماموران موفق به کشف ۶هزار بستنی آماده و ۵۵۰۰ فالوده بسته بندی شده با برند بدون مجوز به همراه بیش از ۲۵۰۰ کیلو نشاسته و ۱۶۰۰ کیلو گلاب شدند.

  http://nedayepishva.com/?p=64067&preview=true لینک کوتاه

   

  ۷۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای