امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 31 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:03 | تعداد بازدید : 2438 نفر | امتیاز خبر :
 • پروژه پارک شهدای گمنام پیشوا در دستور کار شهرداری

  سرپرست شهرداری پیشوا گفت: در شهرستان پروژه پارک شهدای گمنام در دستور کار شهرداری قرار دارد ولی مدت زمان معینی را نمی‌توانیم مشخص کنیم. سید عباس طباطبایی سرپرست شهرداری پیشوا در گفت‌وگو ...

  سرپرست شهرداری پیشوا گفت: در شهرستان پروژه پارک شهدای گمنام در دستور کار شهرداری قرار دارد ولی مدت زمان معینی را نمی‌توانیم مشخص کنیم.
  سید عباس طباطبایی سرپرست شهرداری پیشوا در گفت‌وگو با ندای پیشوا در مورد پروژه‌های این شهرستان اظهار کرد: از بین پروژه‌های مطرح شده در شهرستان پروژه پارک شهدای گمنام در دستور کار شهرداری قرار دارد ولی مدت زمان معینی را نمی‌توانیم مشخص کنیم.

  وی افزود: پروژه پارک شهدای گمنام پیشوا یک پروژه سنگین است و باید بعد از بررسی‌ها در این رابطه اظهار نظر کنیم البته مقرر شده که از ظرفیت‌های استانی در این زمینه استفاده کنیم و در حال حاضر در حال رایزنی با سازمان برنامه و بودجه هستیم که اگر بتوان مبلغی را بابت تکمیل این پروژه در اختیار بگیریم می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

  طباطبایی از اولویت انجام پروژه های پیشوا گفت و عنوان کرد: اولویت شهرداری پیشوا پروژه پارک بانوان و ساختمان جدید شهرداری و ایستگاه آتش نشانی است.

  وی در خصوص افتتاح ساختمان جدید شهرداری پیشوا بیان کرد: از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی که در دستورکار داریم ساخت ساختمان جدید شهرداری است که به زودی کلید می‌خورد و همه تلاش ما افتتاح این پروژه تا پایان سال ۹۸ است زیرا این پروژه کار زیادی ندارد و فقط یک فاز از آن باقی مانده است.

  سرپرست شهرداری پیشوا در پایان در مورد طرح محله‌بندی شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: در قالب این طرح شهر پیشوا را در ۱۴ محله در نظر گرفتیم و طرح‌های آن در دستور کار شورای شهر قرار گرفته است که پس از بازدید اعضای شورای شهر و شهرداری به صورت محله به محله از محلات مختلف شهر پیشوا مشکلات موجود دیده شده و اقداماتی که باید صورت پذیرد، انجام می‌دهیم.

  ۴۲۰ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای