امروز : جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 16 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 15:27 | تعداد بازدید : 4941 نفر | امتیاز خبر :
 • پروژه های مسکن مهر در پیشوا تعیین تکلیف شوند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حسن کریمی ضمن سفر به شهرستان پیشوا و بازدید از پروژه های عمرانی این شهرستان بیان داشت: پیشوا یکی از شهرهای فرهنگی، مذهبی، تولیدی و دانشگاهی استان ...

  معاون عمرانی استانداری تهران گفت: تعداد مسکن مهر در شهرستان پیشوا بنا به دلایل مختلفی، بیش از نیاز مردم و متقاضیان، ساخته شده است که باید هر چه سریعتر و طی همکاری متولیان امر، مشکلات واحدهای دارای متقاضی حل و تحویل مردم شود و مابقی واحدها نیز برای تعیین تکلیف به سازندگان آن تحویل و از لیست مسکن مهر خارج شوند.

  حسن کریمی

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حسن کریمی ضمن سفر به شهرستان پیشوا و بازدید از پروژه های عمرانی این شهرستان بیان داشت: پیشوا یکی از شهرهای فرهنگی، مذهبی، تولیدی و دانشگاهی استان تهران است.

  معاون عمرانی استانداری تهران با تقدیر از فرماندار جدید شهرستان پیشوا وی را فردی پیگیر در انجام امور دانست و گفت: ایشان در این فاصله کم نشان دادند که با تجربه، جدیت، پیگیری و روحیه تعاملی که دارند می توانند مسائل و مشکلات این شهرستان را پیگیری و حل کنند و ما نیز قول می دهیم در حد توان و امکانات در جهت توسعه این شهرستان و خدمت به مردم این منطقه کمک کنیم.

  وی یکی از مسائل بسیار مهم شهرستان پیشوا را مشکل فاضلاب دانست و گفت: سالهاست که مردم پیشوا با مشکل فاضلاب دست و پنجه نرم می کنند و اضافه شددن مسکن مهر نیز موجب مضاعف شدن این مشکل گردید که با اجرای پروژه تصفیه خانه کاری جدی در جهت رفع مشکل فاضلاب شروع شده و پیشرفت آن نیز نسبت به زمان و اعتباری که در اختیار پروژه قرار داده شده، بسیار عالی بوده است.

  معاون عمرانی استانداری تهران از محمد پرورش مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران و همکارانشان به ویژه علیرضا کارگری مدیرعامل آب و فاضلاب جنوب شرقی استات تهران که پروژه مهم تصفیه فاضلاب را با سرعت و کیفیت انجام داده اند و به جهت قول مساعد ایشان برای بهره برداری از این پروژه مهم در دهه مبارک فجر علیرغم مشکلات اعتباری، قدردانی نمود.

  پروژه های مسکن مهر تعیین تکلیف شوند
  کریمی یکی دیگر از مشکلات اساسی پیشوا را مسکن مهر دانست و افزود: تعداد مسکن مهر در شهرستان پیشوا بنا به دلایل مختلفی، بیش از نیاز مردم و متقاضیان، ساخته شده است که باید هر چه سریعتر و طی همکاری متولیان امر، مشکلات واحدهای دارای متقاضی حل و تحویل مردم شود و مابقی واحدها نیز برای تعیین تکلیف به سازندگان آن تحویل و از لیست مسکن مهر خارج شوند.

  وی با اشاره به اقدامات راه آهن جمهوری اسلامی در پیشوا گفت: زحمات راه آهن جمهوری اسلامی جهت رفع مشکل ایمنی عبور خطوط راه آهن در شهر با احداث تقاطع های غیرهمسطح جای تشکر دارد ولی عدم هماهنگی طرح با طرح های مدیریت شهری و نیاز شهر جای اشکال دارد و در جلسه ای که با اهتمام مسئولان امر در استانداری برگزار خواهد شد، این موضوع بررسی و رفع خواهد گردید.

  آب و راه روستایی در سال های گذشته مظلوم واقع شده بود
  کریمی در ادامه با اشاره به مشکل کمبود آب، از تلاش های صورت گرفته در اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان تهران تشکر کرد و  گفت: آب و راه روستایی از مواردی است که در سال های گذشته مغفول مانده و مظلوم واقع شده بود ولی در چندسال اخیر، توجه ویژه ای در سطح استان تهران به این مسائل به ویژه مسئله آب روستایی صورت گرفت و فعالیت های جدی در این زمینه انجام پذیرفت و نیاز است تا با همت جدی تری در سطح شهرستان پیشوا نسبت به رفع این مشکل اقدام شود.

  معاون عمرانی استاندرای تهران با اشاره به زیرساخت های ورزشی در پیشوا گفت: از ساختمان ها و پروژه های قدیمی به دلیل برخی از مشکلات بهره برداری مناسبی صورت نمی گیرد که با توجه به جمعیت و جوان بودن این شهرستان، امکانات و خدمات بیشتری مورد نیاز است.

  وی پیشوا را از نظر توسعه گلخانه ها بسیار مستعد دانست و در پایان گفت: کشاورزان این منطقه محصولات کشاورزی فراوانی را تولید می کنند اما متاسفانه عایدات حاصله، پاسخگوی تلاش و هزینه های زندگی آنها نیست که این مهم، راه اندازی پایانه صادراتی و کارهای اساسی دیگر در جهت ایجاد بازار مصرف محصولات کشاورزی را می طلبد.

  منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا

  ۲۸۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای