امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 31 ژانویه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 19:59 | تعداد بازدید : 8885 نفر | امتیاز خبر :
 • پروژه های عمرانی پیشوا در دهه فجر

  فرماندار پیشوا گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۳۰ پروژه عمرانی با اعتباری حدود ۱۲۰ میلیارد ریال در شهرستان پیشوا افتتاح می شود. ...

  فرماندار پیشوا گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۳۰ پروژه عمرانی با اعتباری حدود ۱۲۰ میلیارد ریال در شهرستان پیشوا افتتاح می شود. به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی در گفت‌و‌گو با تعدادی از خبرنگاران شهرستان پیشوا بیان داشت: این پروژه‌ها در قالب طرح‌های جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اداره برق، آب و فاضلاب روستایی و دهیاری‌ها اجرا شده و به بهره برداری می‌رسد.

  وی به ظرفیت‌های شهرستان در حوزه کشاورزی اشاره کرد و گفت: بیشترین تعداد پروژه‌های قابل افتتاح و کلنگ زنی شهرستان پیشوا مربوط به جهاد کشاورزی و حوزه زیربنایی روستایی است.

  فرماندار پیشوا بهره برداری از واحدهای گلخانه‌ای را از جمله پروژه‌های دهه فجر شهرستان پیشوا عنوان کرد و بیان داشت: با اجرای دو طرح گلخانه‌ای ۵۴ فرصت شغلی مستقیم در این شهرستان ایجاد خواهد شد.

  وی تصریح کرد: بهره برداری از طرح‌های هادی و زیرساختی روستایی، افتتاح طرح‌های کشاورزی، بهره برداری از سیستم آبیاری قطره‌ای، افتتاح دفتر کارگزاری تامین اجتماعی، کلنگ‌زنی ساختمان چندین دهیاری از جمله پروژه‌هایی است که در دهه فجر در پیشوا اجرا می‌گردد.

  وی با اشاره به شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی «افتخار به گذشته، امید به آینده»، گفت: شهرستان پیشوا قدمتی باستانی و گذشته‌ای پرافتخار به ویژه در قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ داشته و با عزمی که در حال حاضر بین مسوولان شهرستان شکل گرفته، قطعاً آینده‌ای روشن نیز پیش رو خواهد داشت.

  عباسی خدمت به مردم را یکی از اهداف عالیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردها و خدمات دولت است تا از این طریق اعتماد مردم به دولتمردان ارتقا یافته و امید به آینده در دل‌های آنان تقویت شود.

  فرماندار پیشوا با اشاره به تقارن ایام الله دهه فجر با ایام فاطمیه، خاطرنشان کرد: ضروری است در برگزاری برنامه‌های بزرگداشت فجر فاطمی، شئونات ایام عزاداری حضرت زهرا(س) رعایت شده و مورد توجه جدی مسوولان و دست اندرکاران ادارات و نهادها قرار گیرد.

  وی ضمن تأکید بر لزوم مشارکت منسجم و فعال مدیران در برنامه‌های دهه فجر در پایان متذکر شد: با توجه به هجمه دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، ضروری است بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت گسترده مردم و مسوولان بسیار پرشورتر از سال‌های گذشته برگزار شود.

  ۱,۳۵۶ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای