امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 24 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:33 | تعداد بازدید : 5289 نفر | امتیاز خبر :
 • پروژه مترو ورامین تا تیر ماه ۹۹ به بهره برداری خواهد رسید

  نماینده مردم پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون ۷۹ درصد پروژه مترو اجرا شده است و با وعده معاون رئیس جمهور این پروژه تا تیر ماه ۹۹ به بهره برداری خواهد ...

  نماینده مردم پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون ۷۹ درصد پروژه مترو اجرا شده است و با وعده معاون رئیس جمهور این پروژه تا تیر ماه ۹۹ به بهره برداری خواهد رسید.

  سید حسین نقوی حسینی در جمع نمازگزاران مسجد علی ابن ابیطالب (ع) کارخانه قند ورامین، ضمن بررسی مسائل و مشکلات منطقه طی سخنانی گفت:  اقدامات زیادی در ورامین انجام شده است ولی برخی از افراد معلوم الحال نمیتوانند ببینن که این همه اقدام در این دیار انجام شده است.

  وی با اشاره به اینکه یکی از اقدامات انجام شده طی دوره نمایندگی بنده استقرار چندین اداره کل بوده است گفت: پیش از این ، مردم برای انجام کارهای اداری به تهران مراجعه می کردند اما اکنون می توانند در شهرستان به امورات خود بپردازند.

  نقوی حسینی با بیان اینکه خدمت به مردم در همه امورات مسئولین و در تمام لحظات خدمت باید گنجانده شود اظهار داشت: اگر خدمت صادقانه وجود داشته باشند مردم به خوبی این خدمات را درک خواهند کرد و قدردان نیز خواهند بود اما اگر خدمت توام با سودجویی و برخی اهداف غیر خداجویانه باشد مردم نیز بدبین می شوند.

  نماینده مردم  ورامین در خصوص احداث مترو در ورامین نیز گفت: تاکنون ۷۹ درصد پروژه مترو اجرا شده است و با وعده معاون رئیس جمهور این پروژه تا تیر ماه ۹۹ به بهره بره داری خواهد رسید.

  دکتر نقوی: مترو میاید

  دکتر نقوی: مترو میآید

  ۶۸۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای