امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 3 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:29 | تعداد بازدید : 3617 نفر | امتیاز خبر :
 • پروژه فرهنگسرای شهرستان پیشوا باید هرچه سریع‌تر عملیاتی شود

  [caption id="attachment_58854" align="aligncenter" width="745"] تاکید فرماندار بر ساخت فرهنگسرا[/caption]فرماندار شهرستان پیشوا گفت: به منظور جبران کمبود فضاهای آموزشی ورزشی با توجه به سند توسعه شهرستان و همچنین جدیدالتاسیس بودن آن و ضرورت ...

  تاکید فرماندار بر ساخت فرهنگسرا

  تاکید فرماندار بر ساخت فرهنگسرا

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: به منظور جبران کمبود فضاهای آموزشی ورزشی با توجه به سند توسعه شهرستان و همچنین جدیدالتاسیس بودن آن و ضرورت رفع آثار محرومیت، فرهنگسرای بزرگ پیشوا باید هرچه سریع‌تر عملیاتی شود.
  حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های بارز شهرستان پیشوا مردم اغلب جوان و بومی با علاقه قوی به انقلاب و نظام اسلامی با سابقه پیشتازی در شکل‌گیری انقلاب و قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ است.

  وی افزود: پیشوا ظرفیت بسیار عظیم در حوزه کشاورزی و دامپروری و جایگاه برتر و قوی در سطح کشور و استان با بیش از ۱۴ هزار هکتار اراضی حاصل‌خیز کشاورزی دارد.

  عباسی در مورد زیرساخت‌های شهرک صنعتی پیشوا عنوان کرد: شهرک صنعتی پیشوا با مساحت ۱۴۰۰ هکتار با زیرساخت‌های تامین شده در بخش آب و برق یکی دیگر از ظرفیت‌های بزرگ شهرستان است که پویایی آن مستلزم رفع برخی موانع است.
  انتقاد امام جمعه پیشوا از اختصاص بودجه میلیاردی برای ساخت فرهنگسرا با وجود شهرک های فاقد مسجد

  وی در خصوص طرح مترو تهران – پیشوا افزود: به منظور توسعه شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران طرح متروی تهران به قرچک و ورامین و پیشوا با توجه به تفاوت‌های فاحش و آشکار اقتصادی توسعه‌ای آن با قطار حومه‌ای باید مجددا احیا شود.

  عباسی در خصوص افتتاح فرهنگسرای بزرگ پیشوا تصریح کرد: به منظور جبران کمبود فضاهای آموزشی و ورزشی با توجه به سند توسعه شهرستان و همچنین جدیدالتاسیس بودن شهرستان و ضرورت رفع آثار محرومیت، فرهنگسرای بزرگ پیشوا باید هرچه سریعتر عملیاتی شود.
  سال ۹۷ کلنگ زنی بوستان بانوان،فرهنگسرا و استادیوم ۵ هزار نفری در پیشوا
  وی با اشاره به تقویت کشاورزی در پیشوا بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های منطقه برای برون رفت از شرایط اقتصادی موجود کشور و کاهش اتکا به صنعت نفت به تقویت عرصه و حوزه کشاورزی به خصوص توسعه گلخانه‌ای توجه ویژه و اقدامات مشوقانه بیشتری برای کشاورزان انجام شود که آمادگی ارائه طرح به ویژه در زمینه راه‌اندازی توریسم کشاورزی را در پیشوا داریم.

  ۶۶۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای