امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 31 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:37 | تعداد بازدید : 2390 نفر | امتیاز خبر :
 • پروژه احیای تپه سلام پیشوا در انتظار تامین اعتبار استانی

  پروژه احیای تپه سلام پیشوا در انتظار تامین اعتبار استانی است. به گزارش ندای پیشوا؛ سرپرست شهرداری پیشوا از رایزنی جهت دریافت بودجه استانی احیای تپه سلام و طرح تقسیم‌بندی محلات ...

  پروژه احیای تپه سلام پیشوا در انتظار تامین اعتبار استانی است.
  به گزارش ندای پیشوا؛ سرپرست شهرداری پیشوا از رایزنی جهت دریافت بودجه استانی احیای تپه سلام و طرح تقسیم‌بندی محلات پیشوا جهت انجام اقدامات خدمات شهری در محلات خبر داد.

  سید عباس طباطبایی با اشاره به پروژه‌های عمرانی و خدمات شهری اظهار داشت: پروژه احیای تپه سلام در دستور کار شهرداری قرار دارد ولی مدت زمان روشنی را نمی‌توانیم اعلام کنیم.

  وی ادامه داد: پروژه احیای تپه سلام یک پروژه سنگین است و باید پس از بررسی‌ها در این رابطه اظهارنظر کنیم، البته مقرر شده است که از ظرفیت‌های استانی نیز در این زمینه استفاده کنیم و اکنون در حال رایزنی با سازمان برنامه و بودجه هستیم که اگر بتوان مبلغی را بابت تکمیل پروژه تپه سلام در اختیار بگیریم و بتوانیم این کار را انجام بدهیم ولی اولویت شهرداری پیشوا پروژه‌های پارک بانوان و ساختمان‌های جدید اداری شهرداری و ایستگاه آتش‌نشانی است.
  جمع آوری سرعت گیرهای نامناسب و غیر استاندارد از سطح شهر پیشوا

  سرپرست شهرداری پیشوا همچنین در مورد زمان افتتاح پروژه ساختمان جدید شهرداری نیز افزود: علاوه بر پارک بانوان، ساخت ساختمان جدید شهرداری و ایستگاه جدید آتش‌نشانی از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی است که در دستورکار داریم و فاز نهایی ساختمان شهرداری به‌زودی کلید می‌خورد و همه تلاش ما نیز افتتاح این پروژه تا پایان سال است چون این پروژه کار فراوانی ندارد و فقط یک فاز آن باقی مانده است.
  پروژه پارک شهدای گمنام پیشوا در دستور کار شهرداری

  طباطبایی در پایان با اشاره به برنامه‌های خدمات شهری از جمله طرح محله‌بندی محلات پیشوا خاطرنشان کرد: در قالب این طرح شهر پیشوا را در ۱۴ محله در نظر گرفته‌ایم و طرح‌های آن در دستور کار شورای شهر قرار گرفته است که پس از بازدید اعضای شورای شهر و مسئولان شهرداری به صورت محله به محله از محلات مختلف شهر پیشوا مشکلات موجود احصا شده و اقداماتی که باید صورت پذیرد را در فاصله کوتاهی برای هر محله انجام دهیم.

   پروژه احیای تپه سلام پیشوا در انتظار تامین اعتبار استانی

  پروژه احیای تپه سلام پیشوا در انتظار تامین اعتبار استانی

  ۱۹۲ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای