امروز : پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 11 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:32 | تعداد بازدید : 2746 نفر | امتیاز خبر :
 • پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به کانال ۴۴ هزار نفر رسید

  معاون مسکن وساختمان وزارت راه وشهرسازی گفت: تا این لحظه پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به کانال 44 هزار نفر رسیده است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه ...

  معاون مسکن وساختمان وزارت راه وشهرسازی گفت: تا این لحظه پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به کانال ۴۴ هزار نفر رسیده است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه وشهرسازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ثبت نام مرحله دوم تسهیلات ودیعه مسکن تا پایان مهرماه تمدید شده و متقاضیان واجد شرایط می توانند دراین مرحله ثبت نام کنند.

  وی افزود:از هفته گذشته ثبت نام مرحله دوم تسهیلات ودیعه مسکن آغاز شده است پالایش متقاضیان در حال انجام است و به سرعت توسط تمامی بخش ها و دستگاه ها مدارک به بانکها برای پرداخت تسهیلات ارائه می شود.

  محمودزاده تصریح کرد: تاکنون ۴۴ هزار نفر موفق به دریافت تسهیلات ودیعه مسکن شده اند تاکنون ۵۷ هزار نفر تشکیل پرونده داده اند که از این تعداد ۴۴ هزار نفر موفق به دریافت تسهیلات شده اند ۱۵۰ هزار نفر متقاضی تاکنون به سیستم بانکی برای پرداخت تسهیلات معرفی شده اند.

  وی ادامه داد: علاوه بر مستاجران استان تهران که مشمول دریافت تسهیلات ۵۰میلیون تومانی می شوند بسیاری از مستاجران هم متقاضی دریافت تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی هستند و البته تاکنون آمار جداگانه ای برای این موضوع تهیه نشده است.

   

  http://nedayepishva.com/?p=66946&preview=true لینک کوتاه

   50 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای