امروز : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 10 اکتبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 06:47 | تعداد بازدید : 7365 نفر | امتیاز خبر :
 • پرداخت بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مجتبی عبداللهی ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت اشتغال مددجویان کمیته امداد پیشوا گفت: یکی از اهداف کمیته امداد ایجاد اشتغال پایدار خانواده های تحت حمایت است ...

  مدیر کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان پیشوا گفت: در سال گذشته بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال از طریق وام های امدادی و بانکی به مددجویان کمیته امداد پرداخت شده است.

  پرداخت بالغ بر 11 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مجتبی عبداللهی ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت اشتغال مددجویان کمیته امداد پیشوا گفت: یکی از اهداف کمیته امداد ایجاد اشتغال پایدار خانواده های تحت حمایت است که بخشی از اعتبار مورد نیاز آن با ارائه تسهیلات از منابع امدادی به صورت قرض الحسنه و بخش دیگری از طریق بانک های عامل تامین می شود.

  وی افزود: در سال گذشته از ۲۱ سهمیه وام های امدادی و ۱۰۲ سهمیه وام های بانکی، ۴۸ وام امدادی به مجموع ۲ میلیارد و ۲۶۵ میلیون ریال و ۷۶ فقره وام از طریق بانک های عامل به مبلغ ۹ میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال به مددجویان این نهاد در شهرستان پیشوا به منظور ایجاد اشتغال پایدار پرداخت گردید.

  عبداللهی گفت: در سال جاری سهمیه تعیین شده وامهای امدادی ۲۱ مورد بوده  است و تاکنون ۱۸ مورد آن از طریق منابع امدادی پرداخت گردیده است و سهمیه تعیین شده بانکی نیز ۱۰۲ مورد در نظر گرفته شده که تاکنون ۷ نفر موفق به دریافت وام گردیده اند و ۴۸ مورد نیز ظرف یک ماه اخیر به بانک های عامل به منظور دریافت تسهیلات معرفی شده اند.

  وی افزود: در سال گذشته با معرفی تعدادی از مددجویان کمیته امداد به نظام پرستاری و اخذ مدرک کمک بهیاری در جهت آموزش و اشتغال آنان گام برداشته ایم و امسال نیز با وجود نبود اعتبارات دولتی، دو نفر نیز معرفی و موفق به اخذ مدرک گردیدند.

  مدیر کمیته امداد پیشوا در پایان گفت: همچنین در سال جاری در رشته هایی نظیر خیاطی، آرایش و پیرایش، حسابداری، کامپیوتر، تعمیرات موبایل و برق خودرو طی تعامل با سازمان فنی و حرفه ای، کلاس هایی برگزار شده که افراد بعد از طی دوره و ارائه آموزش های لازم، موفق به دریافت مدرک فنی و حرفه ای خواهند شد.

  منبع: روابط عمومی فرمانداری پیشوا

   327 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای