امروز : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 7 سپتامبر, 2013 | ساعت انتشار خبر : 09:36 | تعداد بازدید : 788 نفر | امتیاز خبر :
 • پخش فیلم اعترافات تکان‌دهنده عوامل جهاد زنا در سوریه

  تلویزیون سوریه فیلمی از اعترافات تکان‌دهنده و رسوایی‌های اخلاقی زنان و مردان بازداشت‌شده شرکت‌کننده در جهاد نکاح را منتشر کرد که بازدید آن در شبکه یوتیوب، به‌شدت در حال افزایش است. به گزارش پایگاه ...

  تلویزیون سوریه فیلمی از اعترافات تکان‌دهنده و رسوایی‌های اخلاقی زنان و مردان بازداشت‌شده شرکت‌کننده در جهاد نکاح را منتشر کرد که بازدید آن در شبکه یوتیوب، به‌شدت در حال افزایش است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، یک شبکه تلویزیونی سوریه به‌تازگی فیلمی از اعترافات بازداشت‌شدگان زن و مرد در رسوایی‌های اخلاقی موسوم به جهاد نکاح منتشر کرده که بازدید آن در شبکه یوتیوب، به‌شدت در حال افزایش است و جنجال زیادی را در جامعه سوریه ایجاد کرده است.

  بازداشت‌شدگان در این فیلم، اعترافات تکان‌دهنده‌ای درباره جهاد زنا و حجم اقدامات غیر اخلاقی و نامشروع صورت گرفته در این رابطه مطرح می‌کنند که تحت عنوان جعلی جهاد نکاح صورت می‌گیرد. سلفی‌های عراق و افغانستان نیز به دنبال ترویج این روش در کشورهای خود هستند.

  “محمد العریفی” مفتی وهابی سعودی صاجب اصلی این فتواست، این در حالی است که دامنه شمول این فتوا آنقدر گسترش پیدا کرده که تا حد برخی محرمات مطلق از جمله لواط و تجاوزهای گروهی به زنان و تجاوز جنسی به محارم از جمله خواهر و برادر نیز منجر شده است.

  این فتاوا همچنین باعث ازهم‌گسیختگی بسیاری از خانواده‌ها شده و حجم بالایی از ناپاکی و بی‌حیایی را در میان معارضان دولت سوریه ایجاد کرده است.

  منبع:مشرق نیوز

   328 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای