امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۳۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۱۵ | تعداد بازدید : 22249 نفر | امتیاز خبر :
 • پخت بزرگترین حلیم نذری در سالروز شهادت حضرت زهرا(س)

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت‌الاسلام والمسلمین حسن هندوآبادی با اشاره به کمک بسیاری از خیرین برای پخت حلیم در آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) اظهار داشت :در روزهای گذشته ...

  پخت بزرگترین حلیم نذری در سالروز شهادت حضرت زهرا(س)

  مدیر آستان امامزاده جعفربن موسی کاظم(ع) پیشوا گفت: هم اکنون بالغ بر ۱۸ دیگ حلیم در جوار آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) در حال پخت است که نزدیک به ۵ تن حلیم می‌دهد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت‌الاسلام والمسلمین حسن هندوآبادی با اشاره به کمک بسیاری از خیرین برای پخت حلیم در آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) اظهار داشت :در روزهای گذشته با اطلاع‌رسانی گسترده‌ای که بین عموم مردم انجام شده، این طرح با استقبال بسیاری از شهروندان از نظر مادی و معنوی روبرو شد تا جایی که به همّت مدیریت آستان امامزاده جعفربن موسی کاظم(ع) و همچنین عموم مردم توانستیم ۶۰۰ کیلوگرم گندم برای پخت این حلیم آماده کنیم.

  مدیر آستان امامزاده جعفربن موسی کاظم(ع) پیشوا اظهار داشت: همزمان با سالروز شهادت دختر پیامبر اکرم (ص) یکی از اقداماتی که به مناسبت این روز خاص انجام شده است، پخت بزرگترین حلیم در سطح آستان امامزاده جعفربن موسی کاظم(ع) است .

  وی بیان کرد: از صبح امروز بالغ بر ۵۰ نفر برای پخت این حلیم در صحن آستان امامزاده جعفربن موسی کاظم(ع) حضور پیدا کرده و مشتاقانه برای نشان دادن عرض ارادت به اهل بیت تمام تلاش خود را جهت پخت این حلیم به کار می‌گیرند.

  مدیر آستان امامزاده جعفربن موسی کاظم(ع) پیشوا در پایان خاطرنشان کرد: هم اکنون بالغ بر ۱۸ دیگ حلیم در حال پخت است که نزدیک به ۵ تن حلیم می‌دهد؛ این میزان حلیم بعد از اقامه نماز صبح فردا بین ۱۰ هزار نفر توزیع می‌شود.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای