امروز : دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 2 مه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 10:53 | تعداد بازدید : 3296 نفر | امتیاز خبر :
 • پایگاه سلامت اجتماع‌محور در شهرک‌های بالادست پیشوا راه‌اندازی می‌شود

  معاون اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی کشور از راه اندازی پایگاه سلامت اجتماع محور در شهرک های بالادست پیشوا خبر داد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا حبیب‌الله مسعودی فرید معاون اجتماعی و فرهنگی ...

  معاون اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی کشور از راه اندازی پایگاه سلامت اجتماع محور در شهرک های بالادست پیشوا خبر داد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا حبیب‌الله مسعودی فرید معاون اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی کشور به همراه حسین عباسی فرماندار، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، بخشدار مرکزی و رییس کمیته امداد از محله‌ها و نقاط آسیب‌پذیر شهر پیشوا بازدید کرد.

  مسئولان در این بازدید مشکلات شهرک‌های بالادست پیشوا از جمله خورشید هشتم، طاق سپهر، آژینه، ثامن، گلها و پاسارگاد و همچنین محله کهنک را از نزدیک بررسی کردند.

  فرماندار پیشوا با اشاره به مسائل فرهنگی و اجتماعی موجود گفت: با توجه به حجم جمعیت ساکن در شهرک‌های بالادست پیشوا و نبود زیرساخت‌های لازم و همچنین ضرورت افزایش سطح خدمات به مردم، ایجاد حداقل یک مرکز مثبت زندگی یا پایگاه سلامت اجتماع‌محور در این منطقه ضروری است.

  وی به مصوبات سفر «علیخانی» معاون فرهنگی و اجتماعی معاون اول رئیس جمهوری به پیشوا اشاره کرد و در این‌خصوص گفت: با راه‌اندازی پایگاه اجتماع محور، خدمات به جامعه هدف ارتقا یافته و به غیر ازافراد تحت پوشش زمینه برای دریافت خدمات با دسترس‌پذیری آسان برای دیگر افراد آسیب دیده نیز فراهم می‌شود.

  مسعودی فرید نیز در این بازدید با اشاره به دایر بودن دو مرکز مثبت زندگی و یک مرکز اجتماع‌محور در شهرستان پیشوا، قول مساعد داد که مرکز دیگری در قالب پایگاه اجتماع‌محور و یا مرکز مثبت به زودی در شهرک‌های بالاست پیشوا راه‌اندازی شود.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70565&preview=true لینک کوتاه

   170 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای