امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 4 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:17 | تعداد بازدید : 3568 نفر | امتیاز خبر :
 • پایش و رصد مداوم و مستمر اقدامات و فعالیت‌های انتخاباتی در پیشوا

  رئیس دادگستری پیشوا از پایش و رصد مداوم و مستمر اقدامات و فعالیت‌های انتخاباتی در این شهرستان خبر داد. به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام عبدالله محمدی شمس در اولین جلسه ستاد پیشگیری ...

  رئیس دادگستری پیشوا از پایش و رصد مداوم و مستمر اقدامات و فعالیت‌های انتخاباتی در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام عبدالله محمدی شمس در اولین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی شهرستان پیشوا با حضور اعضای اصلی گفت: قانون وظایفی را در قبل، حین و پس از برگزاری انتخابات بر عهده قوه قضائیه نهاده است که با توجه به در پیش بودن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در اسفند ماه ۱۳۹۸ رئیس محترم قوه قضائیه اخیرا «بخشنامه تشکیل ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی» را صادر کردند.
  نهمین جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات شهرستان پیشوا

  وی افزود: مطابق این بخشنامه باید ستادهای متناظر در سطح ملی، استانی و شهرستانی تشکیل شوند که امروز اولین جلسه این ستاد در شهرستان پیشوا برگزار شد.

  محمدی شمس گفت: با توجه به شرایط خاص کشور و فشارهای دشمن، اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات بر کسی پوشیده نیست و همه موظف هستند مقدمات حضور حداکثری مردم در انتخابات را با کمترین حاشیه رقم بزنند.
  دستگاه‌های خدمات‌رسان پیشوا برای برگزاری انتخابات آماده باشند
  رئیس دادگستری شهرستان پیشوا گفت: پایش و رصد مداوم و مستمر اقدامات و فعالیت‌های انتخاباتی و اتخاذ تدابیر و تمهیدات پیشگیرانه با هدف پیشگیری از جرایم انتخاباتی؛ ایجاد هماهنگی بین دستگاهی، ارشاد و راهبری ستادهای شهرستانی، توجیه، ارشاد و انذار تشکلها، احزاب، گروه‌ها و ستادهای انتخاباتی و اطلاع رسانی مناسب با هدف ارتقاء آگاهی‌های عمومی در زمینه پیشگیری از بروز جرایم و تخلفات انتخاباتی؛ بعنوان بخش‌هایی از وظایف این ستاد ذکر شده است.

  ۲۹۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای