امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۰۲ | تعداد بازدید : 19270 نفر | امتیاز خبر :
 • پاسگاه انتظامی روستای یوسف رضا افتتاح شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛پاسگاه انتظامی روستای یوسف رضا از توابع شهرستان پیشوا ظهر امروز با حضور سردار ناظری فرماندهی ویژه شرق استان تهران،سرهنگ علیزاده فرماندهی انتظامی پیشوا، سرهنگ سلطانی فرمانده ...

  پاسگاه انتظامی روستای یوسف رضا افتتاح شد

  همزمان با ولادت امام زمان (عج) پاسگاه انتظامی روستای یوسف رضا با حضور فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران افتتاح شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛پاسگاه انتظامی روستای یوسف رضا از توابع شهرستان پیشوا ظهر امروز با حضور سردار ناظری فرماندهی ویژه شرق استان تهران،سرهنگ علیزاده فرماندهی انتظامی پیشوا، سرهنگ سلطانی فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع)، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای یوسف رضا، خانواده معظم شهدا و جمعی از مردم این روستا افتتاح شد.

  فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در آئین افتتاح این پاسگاه اظهار داشت: مشارکت و همکاری مسئولان ومردم در پشتیبانی از  ناجا در تمام کشور بعنوان خیرین امنیت ساز که مشغول ساخت و ساز امکنه مورد نیاز به منظور اجرای ماموریت ناجا هستند قابل تقدیر است.

    وی افزود: در حوزه ماموریتی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران نیاز به توسعه مراکز انتظامی به منظور ارائه خدمات گسترده به مردم بود که امروز شاهد افتتاح پاسگاه انتظامی یوسف رضا با عتبار بالغ بر ۳میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال و با تلاش های فرماندهی انتظامی شهرستان پیشوا و سایر مسئولان شهرستان و مردم هستیم.

  سردار ناظری با اشاره به رویکرد نیروی انتظامی در افزایش اماکن نظامی و امنیتی گفت: کلانتری پیشوا به منظور ارائه خدمات به منظور توسعه نظم و امنیت در حال ساخت است ،همچنین نقشه و کارهای مهندسی ساخت مقر پلیس راهنمایی رانندگی پیشوا انجام شده است.

  وی تاکید کرد: شهرستان پیشوا به دلیل وجود امامزاده جعفربن موسی الکاظم(ع) و وجود خانواده معظم شهدا از پشتوانه معنوی بالایی برخوردار است ،کشفیات شهرستان در حوزه های مختلف در ارزیابی های صورت گرفته و طرح نوروزی پیشوا را جزو شهرستان برتر قرار داده است .

  فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود:در سال گذشته نیروی انتظامی شهرستان پیشوا با کنترل جرایم و سرقت ها،کاهش سه درصدی آن را به همراه داشت ،همچنین در حوزه  تصادفات رانندگی  ۱۰ درصد کاهش تلفات بوده است و ۷۸ درصد کشف وقوع در شهرستان پیشوا داشتیم.

  سردار ناظری  با اشاره به کارهای شاخص صورت گرفته در پیشوا تصریح نمود: با حضور فرماندهی انتظامی شهرستان  برخورد با اراذل و اوباش ومخلان نظم و امنیت به بهترین نحو انجام پذیرفت و با اطلاع رسانی های مردم درس خوبی به آنها داده شد که دیگر قدرت جرات قدرت نمایی در ملاعام را نداشته باشند.

  وی افزود : پیشوا جزو مناطق امن است و مردم پیشوا در ارامش و امنیت زندگی میکنند و سال گذشته با همکاری هیات های مذهبی،امام جمعه و فرماندار شهرستان مراسم های عزاداری به بهترین نحو برگزار شد به طوری که شاهد حتی یک مورد قمه زنی نبودیم.

  فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران در پایان گفت:نیروی انتظامی با مشارکت دستگاه قضا و سپاه پاسداران به هیچ کس اجازه کوچکترین اخلالی در نظم و امنیت را نمی دهد و با وجود ناامنی در کشورهای دیگر و با همراهی مردم و نیروهای مسلح شاهد نظم و امنیت و توسعه در کشور هستیم.

  ۲۰ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای