امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 7 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:01 | تعداد بازدید : 702 نفر | امتیاز خبر :
 • پارک ترافیک قرچک در هفته دولت به بهره برداری می رسد

  شهردار قرچک از بهره برداری پارک ترافیک در این شهرستان در هفته دولت خبر داد/ محسن خرمی شریف شهردار قرچک در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری ندای پیشوا با بیان این که عملیات ...

  شهردار قرچک از بهره برداری پارک ترافیک در این شهرستان در هفته دولت خبر داد/

  محسن خرمی شریف شهردار قرچک در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری ندای پیشوا با بیان این که عملیات احداث این پارک با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با رفتارهای ترافیکی و مقررات مربوط به عبورومرور صحیح از معابر آغاز شده است اظهار کرد: این فضا که ۲۱۰۰۰ مترمربع مساحت دارد در ضلع شمالی کتابخانه ولایت منطقه باقرآباد قرار گرفته و دسترسی مناسبی برای شهروندان دارد.

  وی افزود: این پارک به صورت رایگان در اختیار شهروندان و مدارس با هدف آموزش های ترافیکی برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است.

  خرمی شریف تصریح کرد: پارک ترافیک دارای تسهیلات ویژه ترافیکی، آموزشی و سرگرمی است که با هدف آموزش مقررات ترافیک شامل چراغ های راهنمایی ، تابلوهای راهنمایی و رانندگی، نحوه عبور از تقاطع، عبورازپل، پیست دوچرخه سواری،جاده سلامت، پارکینگ دوچرخه و ماشین برقی و فضای بازی کودکان و جاده برای کودکان طراحی شده است.

  وی گفت: پارک ترافیک قرچک به متراژ ۲۱هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر بیش از ۶۰۰ میلیون تومان در هفته دولت به بهره بردای می رسد.

  http://nedayepishva.com/?p=63821&preview=true لینک کوتاه

  ۱۱۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای