امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲ تیر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۰۵ | تعداد بازدید : 20446 نفر | امتیاز خبر :
 • پارک بانوان پیشوا وارد فاز اجرایی شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حکمت امیری در خصوص احداث پارک بانوان پیشوا اظهار داشت : ایجاد پارک بانوان جزو اولویت های شهرداری ، از مطالبات مردمی و همچنین اعضای شورای شهر ...

  پارک بانوان پیشوا وارد فاز اجرایی شد

  شهردار پیشوا گفت:پارک بانوان پیشوا در زمینی به مساحت ۱۲ هزار متر مربع وارد فاز اجرایی شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حکمت امیری در خصوص احداث پارک بانوان پیشوا اظهار داشت : ایجاد پارک بانوان جزو اولویت های شهرداری ، از مطالبات مردمی و همچنین اعضای شورای شهر است، در هر جامعه ای شهروندان دارای حقوقی می باشند و هر سازمان و ارگانی با توجه به وظیفه تعریف شده خود در قانون، باید در راستای تحقق بخشیدن به این حقوق شهروندی اقدام کنند.

  وی افزود: زنان و بانوان نیمی از جامعه شهری هستند که برخورداری از برخی امکانات رفاهی و خدماتی حق طبیعی آنان می باشد و در همین راستا شهرداری احداث پارک ویژه بانوان را در دستور کار خود قرار داده است و به زودی وارد مرحله کلنگ زنی و اجرای آن می شود.

  شهردار پیشوا با اشاره به برخی از جزئیات پارک بانوان اظهار داشت: مساحت تقریبی این پروژه ۱۲ هزار مترمربع در نظر گرفته شده است که در دو مرحله اجرایی می شود، و فاز اول آن شامل فضاهای روباز ورزشی، آلاچیق، مسیر پیاده روی، مسیر دوچرخه سواری و موقعیت های تفریحی و همچنین باغ پرندگان می باشد.

  امیری در مورد فاز دوم این پروژه گفت: مرحله دوم پارک بانوان، بخش ساختمان اداری و اصلی این پروژه می باشد که در پنج طبقه و شامل فضای اداری، خدماتی، کارگاه های آموزشی، کلاس های گوناگون و همچنین سالن کنفرانس و سمعی و بصری می باشد که برای فعالیت های مختلف در حوزه بانوان در نظر گرفته شده است.

  وی در ادامه اضافه کرد: بعد از جانمایی پارک بانوان با نظر و مشورت کارشناسان ، حدود آن  در اطراف و پشت سالن چند منظوره معرفی و پیشنهاد شد و فاز مطالعاتی این مجموعه به پایان رسیده است و در حال حاضر آماده ورود به فاز اجرایی این پروژه هستیم و به زودی فاز عملیاتی و ساخت آن آغاز خواهد شد.

  شهردار پیشوا در پایان گفت: با توجه به امکانات در نظر گرفته شده در این پارک،علاوه بر بانوان شهرستان پیشوا، شاهد حضور بانوانی از شهرهای همجوار برای بهره مندی از امکانات این پارک خواهیم بود./انتهای پیام

  ۸ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای