امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 16 ژوئن, 2021 | ساعت انتشار خبر : 09:54 | تعداد بازدید : 1094 نفر | امتیاز خبر :
 • ٢٨ خرداد ملت ایران با حضور خود سیلی محکمی به بدخواهان انقلاب خواهند زد

  امام جمعه پیشوا گفت: ملت ایران در روز ٢٨ خرداد با شرکت در انتخابات و حضور حداکثری به بدخواهان انقلاب سیلی محکمی خواهند زد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت‌الاسلام باقری امام جمعه ...

  امام جمعه پیشوا گفت: ملت ایران در روز ٢٨ خرداد با شرکت در انتخابات و حضور حداکثری به بدخواهان انقلاب سیلی محکمی خواهند زد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت‌الاسلام باقری امام جمعه پیشوا در نشست بصیرت‌افزایی ویژه کارکنان شهرداری جلیل‌آباد اظهار داشت: شهرداری‌ها در صف اول خدمت‌گزاری هستند و عملکرد آن‌ها در رضایت مردم از کلیت نظام اثرگذار است.

  وی با اشاره به لزوم اقدامات فرهنگی در کنار پروژه‌های عمرانی برای ارتقای جلیل‌آباد، افزود:

  کارهای خوبی با مدیریت جهادی و انقلابی در سطح شهر در حال انجام و رو به رشد و فزونی است که می‌تواند منشاء اثرات مطلوب باشد.

  امام جمعه پیشوا به موضوع انتخابات و اهمیت مشارکت حداکثری اشاره و تصریح کرد: درصورت حضور حداقلی مردم در انتخابات، علاوه بر مشکلات اقتصادی، ناامنی هم کشور را فرا خواهد گرفت.

  وی با بیان اینکه دشمنان از اختلافات داخلی علیه امنیت کشور سوءاستفاده می‌کنند، افزود: ۲۸ خردادماه روزی است که مردم با حضور در صحنه باید سیلی محکمی به بدخواهان این انقلاب بزنند.

  حجت‌الاسلام باقری گفت: ظرفیت‌های بالقوه‌ای در جلیل‌آباد و در کل کشور وجود دارد که به فعلیت رساندن آنها و قرار گرفتن روی ریل توسعه در گرو حضور پای صندوق رای و انتخاب فرد یا افراد اصلح برای اداره شهر و کشور است.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=71688&preview=true لینک کوتاه

   170 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای