امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 5 نوامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:36 | تعداد بازدید : 1865 نفر | امتیاز خبر :
 • وکیل ترامپ مدعی تقلب در انتخابات شد/ هواداران ترامپ به خیابان‌ها آمدند

  درحالی که هنوز نتیجه انتخابات آمریکا نهایی نشده، هواداران ترامپ برای اعتراض به خیابان‌ها آمدند و جولیانی نیز دموکرات‌ها را به انجام تقلب در انتخابات متهم کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، خبرهای ...

  درحالی که هنوز نتیجه انتخابات آمریکا نهایی نشده، هواداران ترامپ برای اعتراض به خیابان‌ها آمدند و جولیانی نیز دموکرات‌ها را به انجام تقلب در انتخابات متهم کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، خبرهای رسانه‌ای حاکی از آن است که هواداران ترامپ در اعتراض به نتیجه انتخابات که تا این لحظه منتشر شده است به خیابان‌ها رفته و خواستار متوقف شدن شمارش آرا شده‌اند.

  رودی جولیانی، وکیل ترامپ نیز در جمع خبرنگاران در پنسیلوانیا با ادعای اینکه در انتخابات آمریکا تقلب گسترده‌ای رخ داده است خطاب به دموکرات‌ها و جو بایدن گفت: “فکر می‌کنید ما احمقیم؟ فکر می‌کنید ما کودن هستیم؟” او تاکید کرد که «تقلب شده است.»

  در تازه‌ترین نتایج آرای شمارش شده جو بایدن، نامزد دموکراتها برای پیروزی نهایی تنها به ۶ رای الکترال نیاز دارد. از مجموع ۵۳۸ رای الکترال تمام ایالتهای آمریکا، تاکنون جو بایدن ۲۶۴ رای را کسب کرده و دونالد ترامپ ۲۱۴. نامزد پیروز حداقل باید ۲۷۰ رای الکترال را کسب کند.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67622&preview=true لینک کوتاه

   309 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای