امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 31 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:46 | تعداد بازدید : 6272 نفر | امتیاز خبر :
 • ولایت فقیه دسیسه های دشمنان را به خدشان بازگرداند

  به گزارش ندای پیشوا؛ دستمالچیان سفیر سابق ایران در لبنان که امروز به عنوان سخنران راهپیمایی روز قدس دعوت شده بود در سخنانی گفت:  امروز کار به جایی رسیده که نیروهای دلیر ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ دستمالچیان سفیر سابق ایران در لبنان که امروز به عنوان سخنران راهپیمایی روز قدس دعوت شده بود در سخنانی گفت:  امروز کار به جایی رسیده که نیروهای دلیر مقاومت از راه دور با موشک ادوات و جیپهای اسراییلی ها را میزنند.

  وی افزود: جبه مقاومت با ایستادگی برحق خود از سنگ به تسلیحات پیشرفته رسیده است و در تهدیدهایش برای رژیم صهیونیستی تعیین تکلیف می کند

  سفیر سابق ایران در لبنان گفت: اکنون به پشتوانه مقاومت اسراییلیها و همدستانشان در فلسطین دور خود حصار کشیده اند و خود را محصور کرده اند.

  وی افزود: این رژیم از ترس پناه به کشیدن توطئه برده است و نقشه کشیدند که با ایجاد وحشیانی چون داعش و تکفیریها نظام اسلامی را به هم بزنند

  دستمالچیان گفت: هدف این است که تا مدتی وقت پیدا کنند که بتوانند به گونه ای آبروی رفته خود را بدست آورند، اما جمهوری اسلامی با داشتن رهبر دانا، شریف، هوشیار و تیزبین و آینده نگر تمام دسیه های آنان را خنثی کرد.

  وی افزود: ولایت فقیه مقتدر و قابل اعتماد با ملتی شهید پرور و تدابیر بموقع، این توطئه شوم آنها را نیز با کمک مقاومت و ملت آگاه و ولایتمدار به خودشان بازگرداند و همین تدابیر و شکستهایی که از رهبری و ملت ایران میخورند باعث دشمنی عصبانیت و عداوت بیشتر این حکومتمداران وحشی با نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران شده است.
  سفیر سابق ایران در لبنان گفت: امروزه بزرگترین نعمتی که خداوند به ما داده وجود رهبر و ولایت فقیهی آگاه، با تدبیر، شجاع و هوشیار میباشد که باید قدر این نعمت الهی را بدانیم.

  ۱,۰۰۴ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای