امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۵ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۰۶ | تعداد بازدید : 8614 نفر | امتیاز خبر :
 • وعده های آمریکایی ها در برجام روی زمین مانده است/ غربی ها بدنبال اعمال تحریم های جدید هستند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی، نماینده مردم شهرستان های پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه به غربی ها نباید اعتماد کرد، گفت: ...

  عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه وعده های داده شده غربی ها بر روی زمین مانده است، تصریح کرد: در این راستا نگرانی های متعددی وجود دارد.

  سید حسین نقوی حسینی

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی، نماینده مردم شهرستان های پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه به غربی ها نباید اعتماد کرد، گفت: مسئولان همه مسائل را وعده به اجرایی شدن توافق نامه دادند در صورتی که دلسوزان تذکر داده بودند که همه مسائل به برجام مربوط نمی شود.

  این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه دولتمردان تاکید کرده بودند که با عملیاتی شدن توافق نامه برجام مشکلات رفع می شود ولی در حال حاضر نتیجه نامشخص است، اظهار کرد: باید یادآور شد که توافق نامه امضا شده در هاله ای از ابهامات قرار دارد.
  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون برخی تحریم ها لغو نشده است، افزود: هنوز برخی از تعهداتی که گروه های غربی بر عهده گرفته اند اجرایی نشده است.

  نقوی حسینی با اشاره به اینکه غربی ها با اعمال فشار به دنبال اعمال تحریم های جدید بر علیه کشورمان هستند، ادامه داد: بر اساس پیش بینی ها توافق نامه امضا شده مشکلی را حل نکرده است.

  وی با تاکید بر اینکه وعده های داده شده غربی ها بر روی زمین مانده است، تصریح کرد: در این راستا نگرانی های متعددی وجود دارد.

  منبع: تهران نیوز

  ۵۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای