امروز : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۳ آذر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۴۷ | تعداد بازدید : 139004 نفر | امتیاز خبر :
 • وظیفه اصلی دولت مهار تورم و گرانی های افسار گسیخته است

  وظیفه اصلی دولت مهار تورم و گرانی های افسار گسیخته است امام جمعه موقت شهرستان پیشوا گفت: مشکلات کشور ناشی از سوء مدیریت است، وظیفه اصلی دولت مهار تورم و گرانی های افسار ...

  وظیفه اصلی دولت مهار تورم و گرانی های افسار گسیخته است

  امام جمعه موقت شهرستان پیشوا گفت: مشکلات کشور ناشی از سوء مدیریت است، وظیفه اصلی دولت مهار تورم و گرانی های افسار گسیخته است، ریش و قیچی دست دولت است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین حسینی در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به تذکرات مقام معظم رهبری در دیدار با خانواده شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم در باب فشار اقتصادی، روانی وعلمی دشمنان اظهار داشت:مراقب باشید دشمنان برای سال ۹۷ نقشه کشیده اند که لو رفته است، هوشیار باشید زیرا دشمن برای سال ۹۸ نیز نقشه هایی در سر می پروراند.

  وی افزود: توصیه مقام معظم رهبری به صنوف و بازاریان و جریانهای سیاسی این است که برای دشمن میدان آماده نکنید و اگر غافل شوید دشمن زهر خود را می ریزد.

  امام جمعه موقت پیشوا اظهار کرد: جریانات امروز کشور توسط دشمنان هدایت می شود که لازم است دولت مردان با چشمان بینا این دوران سخت را پشت سر بگذراند و برای نابودی استکبار جهانی تمام تلاش خود را به کار گیرند.

  وی ضمن گرامیداشت۲۷ اذر ماه سالروز شهادت شهید دکتر مفتح بیان کرد: این روز با عنوان وحدت حوزه و دانشگاه نامگذاری شده است و از همان ابتدا و در دوران قاجار که دشمنان بنای اختلاف میان حوزه و داشگاه را بنا نهادند، شهید مفتح و شهید مطهری با جان فشانی و خدمات ارزنده، وسیله پیروزی انقلاب را فراهم نمودند و جلوی فتنه ها را گرفتند.

  حجت الاسلام حسینی افزود: حوزه و دانشگاه دو مغز متفکر و مراکز مهم برای ترقی و پیشرفت در کشور هستند و می توانند دو مرکز برای جلوگیری انحرافات و انحطاطات جامعه باشند.

  وی با اشاره به تلاش دشمن برای تفرقه انداختن میان حوزه و دانشگاه تصریح کرد: تا زمانی که دو جنبش حوزه و دانشگاه با یکدیگر باشند استقلال کشور حفظ می شود و با وحدت میان این دو، یقینا دشمنان آرزویشان را به گور می برند چرا که وجود حوزه و دانشگاه بسیاری از مشکلات و معضلات کشور حل خواهد کرد.

  امام جمعه موقت شهرستان پیشوا با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال عنوان کرد: خدمات زیادی از آغاز انقلاب اسلامی تا کنون انجام پذیرفته است، تقویت جنبش نرم افزاری، تولید علم، پیشرفت های فراوان در حوزه نانو و فناوری افتخارات فروانی نصیب کشور ما نموده است.

  وی در ادامه گفت: تمام این پیشرفت ها با تدین و اخلاص جوانان و نخبگان و به برکت انقلاب اسلامی نصیب ملت ایران گردیده است و شایسته است دولت از این جوانان برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بهره ببرد.

  حجت الاسلام حسینی سوء مدیریت را عامل اصلی مشکلات کشور خواند و تاکید کرد: وظیفه اصلی دولت مهار تورم و گرانی های افسار گسیخته است، ریش و قیچی دست دولت است، جای سوال است که چرا دولت برای واردات کالاها، دلار چهار هزار تومانی را در اختیار افرادی قرار داد که بیشترین ضربه را به وضعیت اقتصادی مردم وارد نمودند.

  امام جمعه موقت پیشوا در پایان ضمن تبریک افتتاح ساختمان حوزه علمیه جعفریه شهرستان پیشوا عنوان کرد‌: افتتاح حوزه علمیه جعفریه یکی از آرزوهای دیرینه مردم و علمای شهرستان در جوار ملجا شریف حضرت جعفربن موسی الکاظم ع بوده است ، حوزه علمیه جزو افتخارات پیشوا است و متعلق به هیچ احدی نیست وکسی نمی تواند ادعای مالکیت آن را داشته باشد زیرا متعلق به امام عصر است و طلاب وعلمای حوزه های علمیه بعنوان سربازان امام زمان عج هستند.

  انتهای پیام/*

  ۵۲۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای