امروز : یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 29 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:44 | تعداد بازدید : 735 نفر | امتیاز خبر :
 • وضعیت کرونا در پیشوا نارنجی شد/ بازگشت محدودیت ها به پیشوا

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به این که وضعیت ویروس کرونا در این شهرستان نارنجی شده است گفت: محدودیت های کرونایی به پیشوا بر می گردد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی ...

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به این که وضعیت ویروس کرونا در این شهرستان نارنجی شده است گفت: محدودیت های کرونایی به پیشوا بر می گردد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: وضعیت ابتلا به بیماری کرونا در پیشوا نارنجی شده و محدودیت های لازم در این خصوص اعمال می شود.

  وی افزود: تغییر وضعیت ابتلا به ویروس کرونا در شهر پیشوا از زرد به نارنجی نشان از تزلزل مراقبت ها، عادی انگاری ها وعدم رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی است که برای بهبود این شرایط نیازمند همراهی مردم و مسئولان هستیم.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: ضمن اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا با توجه به وضعیت منطقه تصمیمات شهرستانی نیز به منظور گذر از این شرایط اتخاذ و اجرا می شود در جلسه به دنبال هم اندیشی و اتخاذ تصمیمات مطلوب بوده و همه ادارات ملزم له اجرای مصوبات هستند.

  وی گفت: در راستای مقابله با کرونا مدیران باید فعالانه و مسئولانه با وظایف و مسئولیت هایی که برای آن ها تعریف می شود برخورد کنند زیرا این ویروس با جان و سلامت مردم سروکار دارد.

  http://nedayepishva.com/?p=64556&preview=true لینک کوتاه

   101 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای