امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 28 آگوست, 2021 | ساعت انتشار خبر : 11:06 | تعداد بازدید : 1640 نفر | امتیاز خبر :
 • وضعیت کرونای پیشوا نارنجی شد

  زئیس شبکه بهداشت ودرمان پیشوا با اعلام وضعیت نارنجی این شهرستان اطلاعیه ای را صادر کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، دکتر امینی رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پیشوا در اطلاعیه ای گفت: ...

  زئیس شبکه بهداشت ودرمان پیشوا با اعلام وضعیت نارنجی این شهرستان اطلاعیه ای را صادر کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، دکتر امینی رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پیشوا در اطلاعیه ای گفت: به لطف خدا و با حمایت های مردم و مسئولان محترم از جمله فرماندار،امام جمعه، دادستان،هیئات مذهبی و دیگر اقشارجامعه شهرستان پیشوا توانست از موج سهمگین پنجم کرونا عبور و به وضعیت نارنجی تغییر یابد.

  امینی ادامه داد: ضمن آرزوی قبولی عزاداری ها در ایام سوگواری امام حسین(ع) از شهروندان محترم پیشوایی به دلیل همکاری و مشارکت حداکثری با شیوه نامه های ایام محرم و این که در خانه ماندند و عزاداری کردند و به سفر نرفتند تشکر و قدردانی می کنم.

  وی اعلام کرد: از امروز شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰ مشاغل گروه ۱ و۲ اجازه فعالیت با رعایت پروتکل های بهداشتی را دارند .

  رئیس شبکه بهداشت پیشوا خاطرنشان کرد: وضعیت شهرستان ناپایدار است و امکان تغییر رنگ وجود دارد لذا برای ایجاد پایداری وضعیت، سهل انگاری و عادی انگاری را کنار گذاشته و با مشارکت در انجام واکسن و رسیدن به پوشش بالای واکسیناسیون گروه های هدف بتوانیم از جهش های بعدی ویروس پیشگیری نموده و شاهد ایرانی سبز و با نشاط باشیم.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=72835&preview=true لینک کوتاه

   251 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای