امروز : پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 7 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:48 | تعداد بازدید : 758 نفر | امتیاز خبر :
 • وضعیت بیمارستان های پاکدشت وخیم است

  متخصص بیماری عفونی بیمارستان شهدای پاکدشت گفت: بازگشت و افزایش ویروس کرونا در بیمارستان شهدای پاکدشت و توجه نکردن به مسائل بهداشتی و رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی موجب جان باختن 91 ...

  متخصص بیماری عفونی بیمارستان شهدای پاکدشت گفت: بازگشت و افزایش ویروس کرونا در بیمارستان شهدای پاکدشت و توجه نکردن به مسائل بهداشتی و رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی موجب جان باختن ۹۱ نفر براثر بیماری کووید۱۹ در این شهر شده است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، اسدی متخصص بیماری عفونی بیمارستان شهدای پاکدشت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعداد بیماران کرونایی در این بیمارستان افزایش یافته به صورتی که تمام بخش های بیمارستان و آی سی یو ظرفیتشان تکمیل شده است.

  وی افزود: در ماه های اخیر شمار مبتلایان به کرونا که در بیمارستان شهدای پاکدشت بستره شده به ۴۵۰ نفر رسیده که متاسفانه ۹۱ نفر از آنها فوت کرده اند.

  اسدی تصریح کرد: شدت بیماری کرونا افزایش یافته و این بیماری کاملا ناشناخته است پیر و جوان نمی شناسد و در صورت رعایت نکردن نکات بهداشتی تمام افراد را درگیر می کند.

  وی ادامه داد: حتی جوان هایی در بیمارستان بستری هستند که با کپسول اکسیژن و مصرف دارو میزان اکسیژن خون آن ها به ۸۸ درصد رسیده است و ظرفیت تمام تخت های بیمارستان تکمیل شده است بنابراین تفکری با عنوان کودکان و جوان ها به کرونا مبتلا نمی شوند کاملا نادرست است.

  متخصص بیماری های عفونی بیمارستان شهدای پاکدشت گفت: بیماران بستری در این بیمارستان بیشتر با علائمی مانند سردرد و سرگیجه، سرفه،تنگی نفس،دل پیچه،احساس بدن درد مراجعه کرده و نتیجه ابتلای آن ها به بیماری کرونا مثبت اعلام شده است.

  http://nedayepishva.com/?p=63789&preview=true لینک کوتاه

   87 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای