امروز : پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 14 آگوست, 2014 | ساعت انتشار خبر : 19:47 | تعداد بازدید : 1209 نفر | امتیاز خبر :
 • وزیر صنعت: از خروج شهرک صنعتی پیشوا از شعاع ۱۲۰ کیلومتری حمایت می کنیم

  وزیر صنعت ، معدن وتجارت گفت : از خروج شهرک صنعتی پیشوا از شعاع 120 کیلومتری تهران ، استقبال و حمایت می کنیم و آمادگی لازم هم داریم اگر دولت این موضوع ...

  وزیر صنعت ، معدن وتجارت گفت : از خروج شهرک صنعتی پیشوا از شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران ، استقبال و حمایت می کنیم و آمادگی لازم هم داریم اگر دولت این موضوع را تصویب کند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، وزیر صنعت ، معدن وتجارت صبح امروز با حضور در شهرستان های جنوب شرق استان تهران ضمن بازدید از دو شهرک صنعتی پیشوا و قرچک، از نزدیک با مشکلات صنعت گران و تولید کنندگان این شهرستان ها آشنا شد.

  وزیر صنعت ، معدن وتجارت هم در نشست صنعتگران و مسئولان شهرستان پیشوا گفت: شخصا معتقدم اگر داخل شهرک های صنعتی را از محدودیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران خارج کنیم نه تنها متضرر نمی شویم بلکه سود هم خواهیم برد و و اشتغالزایی هم بیشتر خواهد شد.
  نعمت زاده افزود: همه سرمایه گذاران شاید تمایلی به فعالیت در صنایع غذایی نداشته باشند و باید دیگر رشته های صنعتی را نیز از این شعاع خارج کرد.


  وی گفت : از خروج شهرک صنعتی پیشوا از شعاع ۱۲۰ کیلومتری ، استقبال و حمایت می کنیم وآمادگی لازم هم داریم اگر دولت این موضوع را تصویب کند.
  وزیر صنعت ، معدن و تجارت با بیان اینکه مسئولان صنعت استان باید سرمایه گذاران را ترغیب به آمدن به شهرک صنعتی پیشوا کنند افزود: باوجود تولید بالای شیر در پیشوا می توان در زمینه فراورده های لبنی با دید صادراتی نگاه کرد زیرا کشورهای همسایه ما می توانند بازارخوبی باشند.


  نعمت زاده وظیفه مسئولان شهرک صنعتی را بستر سازی برای سرمایه گذاری دانست و گفت: باید کاری کرد سرمایه گذاران با آسودگی خاطر اقدام به سرمایه گذاری و مدیران صنعت ومعدن باید مشکلات این شهرک را به سرعت حل کنند.

  مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران هم گفت: صنایع غذایی از محدودیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران مستثنی شده اند و هر سرمایه گذار علاقه مند به تولید در این رشته ، می توانند در شهرک صنعتی پیشوا مستقر شوند.


  علی سلیمانی افزود: متاسفانه ۳۵ نقطه صنعتی به صورت خود جوش و غیر مجاز در اطراف تهران وجود دارد که هزینه های اندکی برای سرمایه گذاری نیاز دارد .
  وی گفت: با وجود این نقطه های صنعتی نمی توان انتظار داشت مشکل شهرک های صنعتی شهرستان های استان تهران حل شود.

  فرماندار پیشوا در نشست صنعتگران و مسئولان شهرستان پیشوا با وزیر صنعت با اشاره به توانمندیهای این شهرستان در زمینه کشاورزی ودامداری ، خواستار استقرار صنایع تبدیلی برای تکمیل زنجیره تولید و عرضه محصولات به شکل نهایی و بسته بندی شده شد.
  ملکوتی خواه گفت: اگر این صنایع در شهرستان مستقر شوند سود تولید به جای اینکه به جیب دلالان ریخته شود به دست کشاورزان و دامداران خواهد رسید.

  منبع خبر:واحد مرکزی خبر ، منبع عکس:شاتا

  ۱۹۲ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای