امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 5 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:12 | تعداد بازدید : 4275 نفر | امتیاز خبر :
 • وزیر بهداشت: پروژه بیمارستان ۹۶ تختخوابی پیشوا هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود

  به گزارش ندای پیشوا: سعید نمکی صبح امروز در بازدید از پروژه بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زمین بیمارستان پیشوا در گذشته به دانشگاه آزاد واگذار شده ...

  به گزارش ندای پیشوا: سعید نمکی صبح امروز در بازدید از پروژه بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زمین بیمارستان پیشوا در گذشته به دانشگاه آزاد واگذار شده بود که متأسفانه با پیشرفت بین ۱۲ تا ۱۵ درصدی متوقف شد.

  وی ادامه داد: در جلسه با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی مقرر شد پروژه با حمایت‌های لازم بار دیگر راه‌اندازی شده و مراحل ساخت آن پیگیری شود که طبق تفاهم‌نامه جدید کاملاً به وزارت بهداشت واگذار شود و یا خود به عنوان یک مرکز آموزشی درمانی کار را ادامه دهد

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: از رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز درخواست شده جلسه‌ای برگزار شود که در هفته‌های آتی جمع‌بندی در مورد این موضوع نیز انجام می‌شود.

  نمکی تصریح کرد: پیشنهاد ما این است که دانشگاه آزاد برای تخت‌های آموزشی مراکز درمانی جدید را راه‌اندازی کند که واحد مستقلی به لحاظ امکانات برای آموزش دانشجویان پزشکی، پرستاری و کادر داشته باشد.

  وی ادامه داد: ترجیح می‌دهیم که دانشگاه آزاد به این موضوع ورود کند و ما نیز حمایت‌های لازم را با در اخیتار قرار دادن تجهیزات و ارز دولتی و سایر حمایت‌ها پروژه را به سمت مناسبی پیش ببریم و اگر این جمع‌بندی حاصل نشد وزارت بهداشت با یک صورتجلسه اختیار را به دست می‌گیرد و پروژه را دنبال می‌کنیم.

  ۳۸۰ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای