امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 29 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:45 | تعداد بازدید : 3914 نفر | امتیاز خبر :
 • وزیر بهداشت: همدیگر را بیشتر یاری کنیم

  وزیر بهداشت ودرمان گفت: در 150 سال گذشته فکر نمی کنم چنین روزهای سختی بر یک وزارتخانه در این کشور تحمیل شده باشد که باید بیشتر همدیگر را یاری کنیم/ به گزارش خبرگزاری ...

  وزیر بهداشت ودرمان گفت: در ۱۵۰ سال گذشته فکر نمی کنم چنین روزهای سختی بر یک وزارتخانه در این کشور تحمیل شده باشد که باید بیشتر همدیگر را یاری کنیم/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت ودرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فکر نمی کنم در ۱۵۰ سال گذشته چنین روزهای سختی  بر یک وزارتخانه در این کشور تحمیل شده باشد.

  وی افزود: شب های بی نهایت دردناکی تا صبح نخوابیدم که اکسیژن فلان بیمارستان در فلان استان برسد و تا صبح با راننده تانکر اکسیژن صحبت می کردم که اکسیژن سریعتر برسد.

  نمکی تصریح کرد: بیمه ها فکر نکنند که در صرفه جویی منابع کار زیبایی می کنند نه امروز روز خرج کردن است همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند امنیت و اقتصاد مهم است اما امروز مهمترین مولفه تاثیرگذار بر همه امور کشور سلامت است.

  وی ادامه داد: اگر کرونا مزمن شد نه اقتصاد نه سلامت نه امنیت نه اجتماع و نه روان های سرزنده خواهید داشت اولین اولویت کشور مدیریت کرونا است.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67487&preview=true لینک کوتاه

   66 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای