امروز : پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 20 اکتبر, 2014 | ساعت انتشار خبر : 12:23 | تعداد بازدید : 536 نفر | امتیاز خبر :
 • وزیر ارشاد مانع سخنرانی پدرش شود/ پاسخ دندان شکن یکی از کاربران به ابطحی+عکس

  مشاور و معاون رئیس دولت اصلاحات در صفحه شخصی خود ضمن توهین به آیت الله جنتی از پسر وی خواسته است تا مانع از ایراد سخنرانی توسط پدرش شود. به گزارش پایگاه خبری ندای ...

  مشاور و معاون رئیس دولت اصلاحات در صفحه شخصی خود ضمن توهین به آیت الله جنتی از پسر وی خواسته است تا مانع از ایراد سخنرانی توسط پدرش شود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، پس از اعلام موضع صریح آیت الله جنتی درخصوص اعدام سران فتنه که باعث آشوب طولانی مدت در کشور و طمع دشمنان نظام به انقلاب اسلامی شد، برخی از افراد که به نحوی با این فتنه در ارتباط بودند و در آن شرایط حساس موجب آشوب بیشتر در کشور شدند، خشم خود را با توهین و تمسخر آیت الله جنتی تخلیه می کنند.

  در این راستا محمدعلی ابطحی مشاور و معاون رئیس دولت اصلاحات، در پستی در صفحه فیس بوک خود ضمن توهین به آیت الله جنتی از پسر وی خواست تا سمت خود را به عنوان وزیر فرهنگ رها کرده و تنها مراقب پدرش باشد.

  وی در این راستا نوشته است: «ما در یک صورت رضایت می دهیم که دوست عزیزمان علی آقای جنتی دامت جناته از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کنار بروند که به یک کار فرهنگی خیلی بزرگتر برسند: کنار ابوی محترم بنشینند و گپ و گفت خانوادگی راه بیاندازند تا شاید مانع مصاحبه و خطبه های معظم له شوند و نگذارند حرمت این پیر پر احساس آماج این همه دست اندازی شود. به خدا از سر دلسوزی میگویم. اصلا این نوشته ام با زبان طنز نیست.»

  این در حالی است که یکی از کاربران در پاسخ به این اظهارات ابطحی نوشته است: «اقای ابطحی در این کامنت خودت غیر مستقیم به رهبری داری توهین میکنی !!!!!!!!!!!!! مگه ایت الله جنتی غیر حرف رهبری در باره عوامل فتنه که خودت هم یکی از انها بودی ولی جان سالم به در بردی حرف دیگه ایی زده؟ مقصر نظام هست که با ازاد کردن امثال تو باعث میشه که دیگر فتنه جویان پر رو شوند».

   

  پیش از این نیز این روحانی اصلاحات شعری از آهنگ های یک خواننده فراری را در صفحه شخصی خود در فیس بوک منتشر کرده و چندی پیش تر نیز  در پستی در صفحه فیس بوک خود نوشته بود: «اونایی که روزه‌اند، میدانند عصر ماه مرضان در این روزهای ۱۷ ساعته، باید هندزفری گذاشت توی گوش و مدام طاقت بیار رفیق “ق” گوش داد».

  به نظر می رسد این روحانی اصلاحات به هر دری میزند تا از طریق آن بتواند تعداد لایک های فیس بوک خود را بالا ببرد.

  منبع:دانا

  ۲۷۸ total views, 2 views today


  نظرات در مورد » “وزیر ارشاد مانع سخنرانی پدرش شود/ پاسخ دندان شکن یکی از کاربران به ابطحی+عکس”
  1. کریمی گفت:

   آقای خاتمی بعد از اعترافات و اظهار پشیمانی ابطحی در دادگاه که گفت ایشون تعادل روانی نداره زیاد تحویلش نگیرید.


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای