امروز : شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 10 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:38 | تعداد بازدید : 3553 نفر | امتیاز خبر :
 • وزیر ارتباطات: رتبه یک استان تهران در فن آوری ارتباطات کشور

  وزیر ارتباطات در پیشوا گفت: استان تهران در فن آوری ارتباطات رتبه یک کشور است. به گزارش ندای پیشوا؛ وزیر ارتباطات در حاشیه افتتاح اینترنت پرسرعت در روستاهای جنوبشرق استان تهران در شهر ...

  وزیر ارتباطات در پیشوا گفت: استان تهران در فن آوری ارتباطات رتبه یک کشور است.

  به گزارش ندای پیشوا؛ وزیر ارتباطات در حاشیه افتتاح اینترنت پرسرعت در روستاهای جنوبشرق استان تهران در شهر جلیل آباد افزود: طبیعتا مناطق اطراف تهران شهر ها و شهرستانهای استان تهران به لحاظ جمعیتی بسیار جمعیت قابل توجهی دارند و نیازمند یک توجه ویژه اند.

  آذری جهرمی گفت: وضعیت ارتباطات البته در شهرستانهای استان تهران نیاز به رسیدگی جدی تری داشت به همین دلیل ما برای جنوبشرق استان تهران ن یعنی سه شهرستان پیشوا ، ورامین و قرچک ۴۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص دادیم که تا پایان سال تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند.

  وی افزود: این فعالیتها و سرمایه گذاریها بیشتر روی تلفن همراه است چون از نظر تلفن ثابت مشکل جدی وجود ندارد که برای  آنهم برنامه ریزی لازم انجام شده است.

  وزیر ارتباطات و فن اوری اطلاعات گفت: امروز ما اولین سرویس پر سرعت  vdsl که قبلا هم گفته بودیم که چهار برابر سرعت خدمات خانگی فعلی است که شروع خدمات ما با واگذاری به یک خانواده شهید صورت گرفت.

  وی افزود: ابن نشان دهنده اینست که سرمایه گذاری انجام شده است و البته مطالبات مردم به درستی جلوتر از اقدامات ما است.

  اذری جهرمی گفت: به هر حال همواره مطالبه باید رو به جلو باشد چون رشد آن جلوتر است و ما هم تلاش میکنیم با این اقداماتی که انجام میدهیم رضایت کامل مردم را تا پایان سال فراهم سازیم.

   1,092 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای