امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 5 ژانویه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 15:47 | تعداد بازدید : 699 نفر | امتیاز خبر :
 • ورود همه دستگاه های پیشوا با همکاری یکدیگر و تقسیم کار به موضوع افزایش فرزندآوری

  معاون فرماندار پیشوا گفت: همه دستگاه ها با همکاری یکدیگر و تقسیم کار باید به موضوع افزایش فرزندآوری ورود کنند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, نشست کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده ...

  معاون فرماندار پیشوا گفت: همه دستگاه ها با همکاری یکدیگر و تقسیم کار باید به موضوع افزایش فرزندآوری ورود کنند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, نشست کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان پیشوا به ریاست سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.

  در این نشست نحوه اجرای دستورالعمل افزایش نسبی جمعیت و رشد باروری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  سیروس جعفری فرماندار شهرستان پیشوا در این نشست اظهار داشت: همه دستگاه‌ها باید با تکیه بر همکاری بین بخشی و تقسیم کار به موضوع افزایش فرزندآوری ورود کنند.

  وی افزود: فرهنگ ساده‌زیستی، ازدواج آسان و مهارت‌های زندگی باید در سنین پایین و از طریق آموزش و پرورش ترویج داده شده و در این میان از ظرفیت مساجد و تریبون ائمه جماعات نیز بهره گرفته شود.

  جعفری تصریح کرد: هرچند اتخاذ سیاست‌های تشویقی برای رشد جمعیت راهگشاست اما این رویکرد در کنار فرهنگ‌سازی و آموزش می‌تواند اثرات پایدار داشته باشد که در این راستا دوره‌های آموزشی برای جوانان شهرستان برگزار خواهد شد.

  وی گفت: اقدامات و برنامه‌هایی که در راستای فرهنگسازی صورت می‌گیرد در کوتاه مدت نتیجه نخواهد داد و مهم این است که این فرآیند حتی با گام‌های کوچک آغاز گردد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68279&preview=true لینک کوتاه

   248 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای