امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 17 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 20:21 | تعداد بازدید : 4427 نفر | امتیاز خبر :
 • ورود مدعی العموم به بحث دامنه دار کمبود آب شرب در پیشوا

  مدعی العمومی به ادامه افت فشار آب در شهر پیشوا و چند روستا ورود کرد. به گزارش ندای پیشوا؛ دادستان شهرستان پیشوا گفت: در پیگیریهایی که دادستانی برای رفع مشکلات آب شهری و ...

  مدعی العمومی به ادامه افت فشار آب در شهر پیشوا و چند روستا ورود کرد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ دادستان شهرستان پیشوا گفت: در پیگیریهایی که دادستانی برای رفع مشکلات آب شهری و روستایی داشته است مسئولان مربوطه از شهرستان و جنوب شرق استان به همراه فرماندار در دفتر دادستانی حاضر و در خصوص تامین آب پایدار و ایجاد خطوط آبرسانی آب سطحی و زیر زمینی شهر پیشوا توضیحاتی دادند.

  عادل رحمانی افزود: مطابق برنامه زمان بندی شده از مسئولان مربوطه قرار شد برای تامین آب پایدار شهری عملیات لوله گذاری برای انتقال آب از سد ماملو به پیشوا تا پایان امسال اجرا شود و حداکثر یک ماه بعد از پایان سال عملیات تست هیدرولیکی و بهره برداری آغاز شود.

  وی گفت: مطلب مهمتر آنکه در کوتاه مدت باید تامین و تدارک زمین و هماهنگی های ایجاد شود که آب منطقه ای به صورت ویژه و سریع طبق تعهد مسئولان بالا دستی، عملیات اجرایی طرحهای رفع مشکل آب طی چند روز آینده آغاز شود و حداکثر تا دو ماه آینده باید به بهره برداری برسد.

  دادستان شهرستان پیشوا افزود: شرکت آب و فاضلاب روستایی ظرف دو ماه آینده نسبت به رفع مشکل آب روستایی باید اقدام کند و اگر در این زمینه کوتاهی کند طبق قانون با آن برخورد می شود.

  رحمانی گفت: برای اجرای طرح تامین آب پایدار و آب سطحی و زیرزمینی اعتبار لازم تخصیص داد شده است که مسئولان مربوطه باید نظارت کامل برای هزینه کرد آنها و اجرای بی نقص طرح داشته باشند.

  وی افزود: این مشکل آب شرب شهری و روستایی باید هر چه سریعتر حل شود چونکه دیگر مردم از جلسه های متعدد برای رفع این مشکل خسته شده اند آخر چقدر جلسه، باید کاری برای مردم صورت گیرد اگر به همین منوال باشد من موضوع را علنی می کنم.

  ۳۲۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای