امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 18 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 05:54 | تعداد بازدید : 4150 نفر | امتیاز خبر :
 • وجود امکانات، حداقل زمینه لازم برای توسعه ورزش است/ برگشت صددرصدی درآمد فضاهای اجاره ای ماده ۸۸ به پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، ابوالفضل ملاجعفری در نشست هم اندیشی هیئت های ورزشی شهرستان پیشوا توجه به گذشته را در برنامه ریزی ها موثر دانست و گفت: گذشته ترسیم کننده آینده ...

  معاون امور شهرستان های اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به فقر زیرساخت های ورزشی در پیشوا، وجود امکانات را حداقل زمینه لازم برای توسعه ورزش دانست.

  وجود امکانات، حداقل زمینه لازم برای توسعه ورزش است/ برگشت صددرصدی درآمد فضاهای اجاره ای ماده 88 به پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، ابوالفضل ملاجعفری در نشست هم اندیشی هیئت های ورزشی شهرستان پیشوا توجه به گذشته را در برنامه ریزی ها موثر دانست و گفت: گذشته ترسیم کننده آینده است و اگر گذشته را نشناسیم تکرار تلخ تجربه ها را خواهد داشت.

  وی گفت: تدوین و تصویب برنامه ششم توسعه با بهره گیری از تجارب برنامه های چهارم و پنجم صورت گرفته است و آنچه که در برنامه ششم توسعه برای ورزش ترسیم شده است در بعد ورزش همگانی، قهرمانی، توسعه زیرساخت ها، ورزش بانوان و بخش خصوصی است.

  ملاجعفری اظهار داشت: در میان شهرستان های استان تهران، پیشوا یکی از محروم ترین شهرستان ها است و وقتی فرماندار این شهرستان در استان تهران حضور می یابد و از حق وحقوق جامعه ورزشکار دفاع می کند، قطعا نظرات استان نیز نسبت به این تعصبات بی پاسخ نخواهد ماند.

  وی صمیمیت و محبت ورزشکاران شهرستان پیشوا و مدیریت خوب و منسجم رئیس شورای ورزش این شهرستان را برگرفته از سیاست ها و جهت گیری های استانداری و در راستای شورای ورزش استان تهران دانست و گفت: مشکلات و مسائل مطروحه از سوی ورزشکاران این منطقه، به حق بوده و دور از واقعیت نیست زیرا که وجود امکانات، حداقل زمینه لازم برای توسعه ورزش است.

  معاون امور شهرستان های اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در جهت برگشت صددرصدی درآمد فضاهای اجاره ای ماده ۸۸ شهرستان پیشوا به منظور فراهم نمودن بخشی از نیازهای این منطقه قول مساعد داد.

  وی، یکی از مباحث برنامه ششم توسعه را پیش به سوی توسعه پایدار عنوان کرد و گفت: توسعه پایدار به معنی افزایش سطح سلامت جامعه و کاهش هزینه ها است، کاهش هزینه ها صرفا در بخش صنعت نیست بلکه ورزش نیز می تواند عاملی اصلی برای کاهش هزینه ها و بالا بردن سطح سلامت و به ویژه کاهش بزهکاری در سطح جامعه باشد.

  ملاجعفری در پایان بیان داشت: مجموعه ورزش و جوانان استان تهران تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا با همت مسئولان شهرستان پیشوا و تعامل و هماهنگی موجود، به منظور کاهش هزینه ها، نسبت به تکمیل پروژه های ورزشی اقدام کند.

  ۲۳۶ total views, 1 views today


  ابرچسب : ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای