امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 19 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:16 | تعداد بازدید : 2477 نفر | امتیاز خبر :
 • واکنش میثم مطیعی به تصمیمات ستاد مقابله با کرونا

  میثم مطیعی مداح اهل بیت(ع) به تصمیمات ستاد مقابله با کرونا واکنش نشان داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، میثم مطیعی مداح اهل بیت علیهم السلام در بیاناتی اظهار داشت: آقای معاون وزیر ...

  میثم مطیعی مداح اهل بیت(ع) به تصمیمات ستاد مقابله با کرونا واکنش نشان داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، میثم مطیعی مداح اهل بیت علیهم السلام در بیاناتی اظهار داشت: آقای معاون وزیر حداقل ۱۰ روز قبل اعلام کردید عزاداری در مکان سربسته با سقف بالای ۶ متر مصداق فضای باز است و مشکلی ندارد امروز و تنها ۴۸ ساعت قبل از آغاز محرم گفتید برگزاری هرگونه مراسم در فضای سربسته ممنوع است.

  وی افزود: حرف قبلی شما که محصول کار کارشناسی بود عوض شد ویروس جهش کرده؟

  مطیعی تصریح کرد: مردم شریف بدانند که با این تصمیم خلق الساعه حداقل ۲۰۰۰ مراسم مهم در کشور تعطیل شده و یا حداقل لطمه جدی می خورد مثلا در شهری مانند بوشهر با آن درجه بالای رطوبت هوا می شود مراسم را از زیرسقف و همراه با تهویه به فضای باز و شدیدا گرم برگزار کرد؟

  وی گفت: ما هیاتی ها از روز اول یک حرف زدیم و هنوز هم پای حرفمان ایستاده ایم ما گفتیم تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و سلامت مردم بیش از دیگران برای ما هیاتی ها مهم است اماشما هر روز حرف عوض کردید خدا کند اغراض دیگری پشت این تغییرات مکرر نهفته نباشد.

  http://nedayepishva.com/?p=65322&preview=true لینک کوتاه

   354 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای