امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 16 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 14:22 | تعداد بازدید : 684 نفر | امتیاز خبر :
 • واکسن کوو ایران برکت بر روی داوطلبینی که تزریق شده ایمن بوده است/ پنج کشور خارجی داوطلب دریافت این واکسن

  مدیر پروژه مطالعات بالینی واکسن ایرانی کرونا گفت: واکسن کوو ایران برکت تا کنون بر روی داوطلبینی که تزریق شده ایمن بوده است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، دکتر حسینی مدیر پروژه مطالعات ...

  مدیر پروژه مطالعات بالینی واکسن ایرانی کرونا گفت: واکسن کوو ایران برکت تا کنون بر روی داوطلبینی که تزریق شده ایمن بوده است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، دکتر حسینی مدیر پروژه مطالعات بالینی واکسن ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) کوو ایران برکت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال در مورد اثربخشی و ایمن بودن واکسن  ایرانی کرونا اظهار داشت: واکسن کوو ایران برکت بر روی داوطلبینی که به آنها تزریق شده کاملا ایمن بوده و هدف اصلی مطالعه فاز یک ایمن بودن واکسن است که با توجه به نتایج تقریبا محقق شده است.

  حسینی بیان کرد: در مورد ایمنی زایی باید بگوییم که جز اهداف جانبی است و نتایج آزمایشگاهی افراد می آید و نتایجی که این روزها به دست آمده در مورد ایمنی زایی خوشحال کننده است.

  وی گفت: همچنین این واکسن در برابر کرونای انگلیسی ایمنی زایی می کند و ۵ کشور خارجی نیز مذاکراتی را برای دریافت این واکسن با مجموعه تولیدکننده آن داشته اند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68990&preview=true لینک کوتاه

   51 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای