امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 11 فوریه, 2014 | ساعت انتشار خبر : 13:24 | تعداد بازدید : 1081 نفر | امتیاز خبر :
 • وارثان ۱۵ خرداد بار دیگر بصیرت و بیداری خود را به نمایش گذاشتند

  مردم مومن و ولایتمدار پیشوا در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن گزینه های روی میز ملت ایران را به جهانیان نشان دادند. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،مبدا ...

  مردم مومن و ولایتمدار پیشوا در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن گزینه های روی میز ملت ایران را به جهانیان نشان دادند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،مبدا قیام ۱۵ خرداد بار دیگر شاهد خروش مردمی بود که در دفاع از ولایت و رهبری به پاخاستند و بار دیگر با آرمان های امام خمینی (ره) و شهدا تجدید بیعت کردند.

  مردم فهیم و همیشه در صحنه شهرستان پیشوا با حضور مقابل مسجد امام خمینی (ره) راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را آغاز کردند و در طول مسیر خود تا صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) با سردادن شعارهای انقلابی بصیرت و بیداری خود را به جهانیان نشان دادند.

  شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن با مشت های گره کرده  با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا » و « مرگ بر اسرائیل » نفرت و  انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی به ویژه آمریکا و اسرائیل اعلام کردند.

  در پیشاپیش راهپیمایان امام جمعه ،مسئولین شهرستان پیشوا ، نیروهای نظامی و انتظامی حضور داشتند.

  راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن در شهرستان پیشوا با حضور چشمگیر اقشار مختلف مردم، پیر و جوان ، مرد و زن ، دانش آموزان ، دانشجویان ، روحانیون و بسیجیان و ورزشکاران برگزار شد.

  از نکات قابل توجه این راهپیمای حضور چشمگیر نوجوانان و جوانان پیشوایی بود که شور و شوق خاصی به راهپیمایی امسال بخشیده بود.

  شرکت کنندگان در این راهپیمایی با در دست داشتن تمثال امام راحل و مقام معظم رهبری بار دیگر با آرمانهای انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

  در پایان این راهپیمایی باشکوه ، مردم غیور شهرستان پیشوا با سر دادن ندای «الله اکبر» بند بند قطعنامه را تایید کردند .

  برگزاری نمایشگاه کتاب در صحن مطهر حضرت جعفر بن موسی الکاظم (ع) از برنامه های جانبی سی و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان پیشوا بود .

   479 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای