امروز : شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 21 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:35 | تعداد بازدید : 8280 نفر | امتیاز خبر :
 • وارثان قیام ۱۵ خرداد در پیشوا آرای خود را به صندوق‌ها ریختند

  به گزارش ندای پیشوا : مردم پیشوا روز جمعه با حضور در صحن مطهر امامزاده جعفر(ع)، برادر بلافصل امام رضا(ع)، پس از قرائت دعای ندبه، خود را آماده کردند تا با حضور ...

  به گزارش ندای پیشوا : مردم پیشوا روز جمعه با حضور در صحن مطهر امامزاده جعفر(ع)، برادر بلافصل امام رضا(ع)، پس از قرائت دعای ندبه، خود را آماده کردند تا با حضور در شعب اخذ رأی، آراء خود را در دفاع از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی به صندوق‌ها بریزند.

  حاجیه خانم جنیدی، مادر سه شهید دفاع مقدس با حضور در شعب اخذ رأی جزو نخستین افرادی بود رأی خود را به صندوق انداخت.

  جمعی از شرکت کنندگان در انتخابات، همچون پدران خود کفن برتن کردند تا ثابت کنند گذر زمان از عشق و ارادت آنان به نظام نمی‌کاهد حضورشان در تداوم حرکت شهدا و دفاع از مرز و بوم انقلاب اسلامی، همیشگی است.

  یکی از این افراد به خبرنگار ندای پیشوا گفت: ما آمدیم تا به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک بگوئیم و مسئولان نیز باید در مقابل به تعهدات خود در خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی عمل کنند.

  محمد جعفری افزود: امروز حضور پرشور و با شعور ملت ایران پای صندوق‌های رأی، مشت محکمی بر دهان دشمنان قسم خورده نظام است که تلاش داشتند مردم را از نظام جدا کنند، این پیوند همیشگی و ناگسستنی است و یاوه گویی بدخواهان نمی‌تواند خللی در عزم و اراده ملت به وجود آورد.

  دیگر شهروند پیشوایی نیز به ندای پیشوا گفت: امروز آراء مردم ایران اسلامی تیری به قلب دشمنان و بدخواهان نظام است، بی تفاوتی نسبت به شرکت در انتخابات تنها ما را از حقی که نظام در اختیارمان قرار داده محروم می‌کندو یقینا مردم ایران این فرصت طلایی را به سادگی از دست نمی‌دهند.

  ۱۷۷ total views, 5 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای