امروز : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 30 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 05:11 | تعداد بازدید : 510 نفر | امتیاز خبر :
 • هیأت نظارت بر برجام باید به مجلس گزارش دهد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، علاء‌الدین بروجردی گفت: هیأت نظارت بر برجام باید نتیجه فعالیت‌های خود را در قالب گزارشی به مجلس ارائه کند. رئیس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید ...

  رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است که هیأت نظارت بر برجام باید در راستای فعالیت خود به مجلس گزارش دهد.

  هیأت نظارت بر برجام باید به مجلس گزارش دهد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، علاء‌الدین بروجردی گفت: هیأت نظارت بر برجام باید نتیجه فعالیت‌های خود را در قالب گزارشی به مجلس ارائه کند.

  رئیس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: معتقدم انعکاس مجموعه اقدامات هیأت نظارت بر برجام به نمایندگان مجلس امری ضروری است که باید مد نظر قرار گیرد.

  بروجردی در ادامه با اشاره به مواضع اخیر ریاست مجلس درباره طرح ساخت کارخانه هسته‌ای در کشور تصریح کرد: در حال حاضر با وجود بسیاری از این امکانات، بالقوه این توانمندی وجود دارد که ما بتوانیم طی دوسال به ۱۹۰ هزار سو غنی‌سازی دست پسدا  کنیم که البته این مسئله بستگی به تصمیم هیأت نظارت بر برجام دارد.

  رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه با اشاره به طرح بدعهدی‌های آمریکا در کمیسیون مشترک برجام بیان داشت: معتقدم محکوم کردن آمریکا در کمیسیون مشترک برجام هنر وزارت امور خارجه است بنابراین این وزارتخانه باید آمریکا را ملزم کند تا روش خود را در قبال تعهداتش تغییر دهد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  ۱۴۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای