امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 21 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:23 | تعداد بازدید : 763 نفر | امتیاز خبر :
 • هویت پیشوا نباید دستخوش تغییر شود/ وظیفه شورای فرهنگی عمومی اقدامات هویت‌ساز است

  نماینده دیار پانزده خرداد در مجلس با اشاره به این که هویت پیشوا نباید دستخوش تغییر شود گفت: وظیفه شورای فرهنگی عمومی اقدامات هویت ساز است. به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین نوش‌آبادی ...

  نماینده دیار پانزده خرداد در مجلس با اشاره به این که هویت پیشوا نباید دستخوش تغییر شود گفت: وظیفه شورای فرهنگی عمومی اقدامات هویت ساز است.

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین نوش‌آبادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای فرهنگ عمومی اظهار کرد: از آنجایی که شورای فرهنگ عمومی یک نهاد فرادستی و دارای سازوکاری بسیار مهم است و ۴ وزیر و بیش از ۲۰ سازمان و نهاد در آن عضو هستند، رهبری انتظار عملکرد بهتری از این شورا در سطوح مختلف کشوری، استانی و شهرستانی دارند.

  وی افزود:امامزاده جعفر(ع) و قیام ۱۵ خرداد شناسنامه‌ پیشوا هستند و باید آنها را به عنوان سرمایه مذهبی و ملی و هویت پیشوا حفظ کنیم و این هویت نباید دستخوش تغییر و فراموشی شود‌.

  نوش آبادی تصریح کرد: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مسئولان شهرستان، برگزاری کنگره و همایش سراسری بزرگداشت حضرت امامزاده جعفر(ع) برای شناخت این شخصیت بزرگ ضروری است باید روزی در تقویم مناسبت های ملی به امامزاده جعفر(ع) اختصاص یابد و این موضوع را در مجلس پیگیری می‌کنم.

  وی گفت: دغدغه امروز رهبری موضوع جمعیت است و سازمان‌های فرهنگی باید در این جهت تلاش کنند و در مناسبت‌های مختلف به موضوع فرزندآوری بپردازند تا کشور دچار معضل پیری جمعیت نشود.

  http://nedayepishva.com/?p=66210&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   150 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای