امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 23 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:51 | تعداد بازدید : 4860 نفر | امتیاز خبر :
 • هوشمند سازی مدارس از اولویت های سیستم آموزشی پیشوا

  فرماندار پیشوا گفت: هوشمند سازی مدارس از اولویت های سیستم آموزشی پیشوا است. حسین عباسی پیش از ظهر چهارشنبه در آئین برگزاری بیست و دومین دوره برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی پیشوا طی ...

  فرماندار پیشوا گفت: هوشمند سازی مدارس از اولویت های سیستم آموزشی پیشوا است.

  حسین عباسی پیش از ظهر چهارشنبه در آئین برگزاری بیست و دومین دوره برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی پیشوا طی سخنانی اظهار داشت: بر اساس نظریه های امام(ره) مردم سالاری دینی در کشور شکل گرفته و از همان ابتدای نظام ارکان مدیریتی کشور بر اساس رای و نظر مردم بوده است.

  عباسی گفت: مجلس خبرگان رهبری که اعضای محترم آن‌ را مردم تعیین می‌ کنند و آن عزیزان در مواقع لزوم رهبر را تعیین می‌ کنند که نمونه آن را پس از رحلت حضرت امام خمینی(ره) در سال ۱۳۶۸ دیده و پس از امام جانشین خلف و راستین وی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) توسط مجلس خبرگان به رهبری انتخاب شدند و اکنون شاهد و خرسندیم که راه امام همچنان ادامه دارد.ریاست جمهور نیز با رای مستقیم مردم انتخاب می شود و در منطقه نیز مردم نمایندگان خود در شهر و روستا را به وسیله انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب می کنند.

  وی بیان داشت: از سال ۱۳۷۶ شوراهای دانش آموزی شکل گرفته و مدیران مدارس می توانند ایده های مدیریتی خود را به خوبی و با کمک دانش آموزان پیاده و حتی از ایده های دانش آموزان در مدیریت مدرسه استفاده کنند.

  فرماندار شهرستان پیشوا افزود: در پایان سال انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری را داشته و برخی دانش آموزان رای اولی هستند و این توفیق را دارند که برای نخستین بار در پای صندوق رای حاضر شوند لذا بر خود لازم میدانیم زمینه حضور حداکثری این عزیزان را همانند دیگر اقشار مردم فراهم آوریم تا شاهد حضور حداکثری مردم عزیزمان در انتخابات بوده و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را رو سیاه کنیم.

  وی در ادامه از هوشمند سازی مدارس پیشوا خبر داد و عنوان داشت: هوشمند سازی مدارس از اولویت های سیستم آموزشی شهرستان است و یکی از مواردی بود که در سفر وزیر محترم ارتباطات جناب آقای آذری جهرمی مورد مطالبه قرار گرفت.

  ۴۱۲ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای