امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 25 اکتبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 04:50 | تعداد بازدید : 739 نفر | امتیاز خبر :
 • هنوز زخم خنجر عربستان بر دولت ترکیه التیام نیافته اما اردوغان با داعش همکاری می‌کند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سرلشکر پاسدار محسن رضایی با انتشار عکسی در اینستاگرام خطاب به رجب‌طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه مطلبی را منتشر کرد. در ابتدای این مطلب آمده است: جناب آقای ...

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ترکیه با داعش که فرزند نامشروع عربستان و اسرائیل است همکاری کرد در حالی که زخم خنجر عربستان در کودتای اخیر بر پشت دولت آنها التیام نیافته است.

  هنوز زخم خنجر عربستان بر دولت ترکیه التیام نیافته اما اردوغان با داعش همکاری می‌کند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سرلشکر پاسدار محسن رضایی با انتشار عکسی در اینستاگرام خطاب به رجب‌طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه مطلبی را منتشر کرد.

  در ابتدای این مطلب آمده است: جناب آقای اردوغان، گفتید نمی‌خواهید کربلای دیگری تکرار شود؛ اما آیا کاری که داعش در سوریه و عراق انجام داده، یا عربستان در یمن انجام داده تکرار واقعه کربلا نیست؟

  رضایی در این مطلب تصریح کرده است: شما نه‌تنها برای پیشگیری از قتل عام مردم بیگناه کاری نکردید بلکه با داعش که فرزند نامشروع عربستان و اسرائیل است همکاری کردید و با وجود آنکه دیدید این‌ها در انفجارهای استانبول دستشان به خون مردم بیگناه آلوده است کاری نکردید و زخم خنجر عربستان در کودتای اخیر بر پشت دولت شما التیام نیافته است! بهتر نیست با خودتان صادق باشید؟

  منبع: خبرگزاری فارس

   433 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای