امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۱ فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۰:۵۸ | تعداد بازدید : 11997 نفر | امتیاز خبر :
 • هنر در انتقال مفاهیم ارزشی تاثیر گذاری ویژه ای دارد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛سرهنگ صمد سلطانی در مراسم روز هنر انقلاب اسلامی و تقدیر از عوامل اجرایی نمایش نامه کاروان خورشید اسیران عشق که با حضور امام جمعه و مسئولان ...

  هنر در انتقال مفاهیم ارزشی تاثیر گذاری ویژه ای دارد

  فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) پیشوا گفت:عمق و تاثیر گذاری هنر در انتقال مفاهیم ارزشی از اهمیت ویژه ای دارد و هنرمندان رسالت ارسال این پیام را بر عهده دارند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛سرهنگ صمد سلطانی در مراسم روز هنر انقلاب اسلامی و تقدیر از عوامل اجرایی نمایش نامه کاروان خورشید اسیران عشق که با حضور امام جمعه و مسئولان شهرستان برگزار شد، اظهار داشت:سالروز شهادت سید اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی را گرامی می‌داریم و این روز در هر سال فرصت مناسبی است تا از تلاش‌های فعالان انقلابی عرصه هنر تجلیل کنیم.

  وی نقش هنر در انتقال پیام و مفاهیم دینی و ارزشی را مهم خواند و افزود: امروز هنرمندان رسالتی بر عهده دارند تا پیام انقلاب اسلامی ایران را به زبان‌ها و ابزارهای مختلف هنر هم به جوانان کشور و هم جوانان کشورهای دیگر منتقل کنند.

  فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری تاکید کرد:هر پیام ، دعوت ،انقلاب،تمدن و فرهنی که در قالب هنر ریخته نشود شانس نفوذ و گسترش را ندارد.

  وی افزود:یک ساعت فیلم و تئاتر میتواند اثر گذاری بیشتری در مقابل ساعت ها سخنرانی داشته باشد و مجموعه کاروان خورشید در انتقال مفاهیم بسیار موفق عمل نمود و این نشان از ارزشمندی هنر و پذیرش راحت تر آن در بین مردم است.

  سلطانی اظهار کرد:این روزها که فیلم سینمایی به وقت شام و سریال پایتخت حال و هوای رشادت‌های رزمندگان و مدافعان حرم را به خانه‌ها و در بین خانواده‌ها آورده است نشان دهنده عمق و تأثیرگذاری هنر است.

  وی عنوان کرد: فیلم به وقت شام که با استقبال بی نظیر مردم پیشوا همراه بود، توانست عظمت کار شهدای مدافع حرم از طریق زبان هنر به خانواده‌ها انتقال دهد.

  سلطانی در پایان گفت:امروز بچه های انقلابی پای کار آمدند و انصافا فیلم های جدید و شایسته تقدیر خلق نمودند و هنر انقلابی خود را به نمایش گذاشتند، انقلاب همچنان راه خود را در پیش گرفته و به سمت قله های ترقی و پیشرفت در حال حرکت است.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای