امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 17 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:02 | تعداد بازدید : 4485 نفر | امتیاز خبر :
 • همه یاور آموزش و پرورش پیشوا

  فرماندار پیشوا گفت: همه دستگاه ها با کمک معنوی و فکری، یاری رسان آموزش و پرورش جهت کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی باشند. به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در جلسه ...

  فرماندار پیشوا گفت: همه دستگاه ها با کمک معنوی و فکری، یاری رسان آموزش و پرورش جهت کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی باشند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در جلسه شورای آموزش و پرورش ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس، گفت: امیدوارم همواره ادامه دهنده راه شهداء گرانقدر بوده و با تمام توان برای اعتلای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداریم.

  وی افزود: در نزدیکی فصل بازگشایی مدارس قرار داریم و هر ساله با بازگشایی مدارس شاهد فعالیت، پویایی و نشاط در سراسر جامعه هستیم که این موضوع را به فال نیک گرفته و امیدواریم دانش آموزان میهن عزیزمان به ویژه دانش آموزان فعال و مستعد پیشوایی در ادامه راه، موفق و پیروز باشند.

  فرماندار شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش تا حدودی با مسائل و مشکلات مالی روبروست اما بر این باوریم که مشکلات با حسن نظر،هم فکری و هم افزایی و هم گرایی قابل حل بوده و می توان با قدرت تمام مسیر را ادامه داد.

  عباسی تصریح کرد: کسب رتبه های برتر دانش آموزان پیشوایی در کنکور سراسری نشان داد که این منطقه سرشار از استعداد های ناب بوده که اگر به آنان توجه شود می توان شاهد اتفاقات بی نظیری در سطح شهرستان بود.

  رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پیشوا افزود: یکی مهمترین موضوعات جامعه که در سطح مدارس نیز باید به آن دقت نظر داشت، مسئله پیشگیری از آسیب های اجتماعی است که در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته و از تمامی ارگان ها خواستاریم با کمک معنوی و فکری یاری رسان آموزش و پرورش و نهاد های ذی ربط در این خصوص باشند.

  برنامه ریزی مدون برای بازگشایی مدارس، اندیشیدن تمهیدات ترافیکی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، توجه به سلامت جسمی و روحی دانش آموزان و رسیدگی به وضعیت بهداشتی مدارس شهری و روستایی از موضوعات مطرح شده در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان بود.

  ۲۹۲ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای