امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 19 آگوست, 2013 | ساعت انتشار خبر : 11:16 | تعداد بازدید : 563 نفر | امتیاز خبر :
 • همه فرمت ها را به PDF تبدیل کنید + دانلود

  مبدل هاي PDF امروزه هواداران زيادي دارند چرا كه اين قابليت را براي هر كاربري فراهم مي كنند تا آن‌ها بتوانند از فرمت هاي مختلف اعم از تصویری، متنی و... را به ...

  مبدل های PDF امروزه هواداران زیادی دارند چرا که این قابلیت را برای هر کاربری فراهم می کنند تا آن‌ها بتوانند از فرمت های مختلف اعم از تصویری، متنی و… را به فرمت محبوب و بسیار رایج PDF‌ را تغییر دهند و بتوانند مورد استفاده قرار دهند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، Simpo PDF Creator نرم افزاری قدرتمند در زمینه تبدیل فرمت به PDF به شمار می رود که قادر است تا فرمت های رایج در بخش های مختلف را به فرمت معروف PDF تبدیل کند؛ این ابزار به سه روش کار تبدیل را انجام می دهد. تبدیل با استفاده از واسط کاربری نرم افزار که به سادگی کار تبدیل را انجام می دهد؛ استفاده از پرینتر مجازی که کاربر می تواند با دادن دستور پرینت و انتخاب پرینتر مربوط به این نرم افزار کار تبدیل را انجام دهد و سومین راه که آسان ترین راه است استفاده از راست کلیک کردن برروی فایل مورد نظر و تبدیل آن با نرم افزار Simpo PDF Creator که به راحتی انجام می پذیرد.

  با این ابزار می توان انتظار داشت تا در تمامی نرم افزارهایی که امکان پرینت در آن ها وجود دارد کار تبدیل فرمت آن نرم افزار به PDF‌ امکان داشته باشد. کیفیت بالا در کار تبدیل و همچنین امکان قرار دادن پسورد برروی سند PDF برای ایمن سازی آن دو قابلیتی است که در این نرم افزار در کنار امکانات اصلی به چشم می خورد. تبدیل دسته ای فایل ها و همچنین قابلیت چسباندن چند سند PDF به یکدیگر برای ساخت چند صفحه PDF‌ از جمله دیگر قابلیت هایست که در نرم افزار مفید Simpo PDF Creator قابل دسترس خواهد بود.

    برای دانلود اینجا را کلیک کنید

  حجم فایل: ۶٫۳۹ مگابایت
  نسخه ۳٫۲

  منبع:باشگاه خبرنگاران

  ۱۱۹ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای