امروز : یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 9 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:19 | تعداد بازدید : 971 نفر | امتیاز خبر :
 • همدلی دوران کرونا باید به همه بخش ها تعمیم یابد

  فرماندار پیشوا گفت: همدلی دوران کرونا باید به همه بخش ها تعمیم یابد/ به گزارش خبرنگار ندای پیشوا،حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آیین معارفه معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری این ...

  فرماندار پیشوا گفت: همدلی دوران کرونا باید به همه بخش ها تعمیم یابد/

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا،حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آیین معارفه معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: برور بحران ها ووقایعی مانند شیوع کرونا هرچند خسارت هایی که به همراه دارد ولی حمیت و همدلی مردم و مسئولان را نمایان تر می کند در دوران کرونا صحنه های زیبایی از وفاق و همراهی شکل گرفت که نمونه های آن را تنها در دوران دفاع مقدس شاهد بودیم.

  وی افزود: با اقدامات خوب صورت گرفته برای مقابله با کرونا و صبر و همراهی مردم آسیب های این ویروس منحوس در پیشوا به حداقل رسید و شرایطی فراهم شد که واحدهای تولیدی و کسبه فعالیت خود را آغاز کنند در ابتدای شیوع کرونا با دشواری هایی در تامین ملزومات بهداشتی مواجه بودیم ولی با مدیریت و برنامه ریزی صحیح و مشارکت مردم و گروه های جهادی در حال حاضر این اقلام مازاد بر نیاز شهرستان تولید می شود.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: امروز کشور از یک سو با کرونا و از سوی دیگر با تحریم ها و فشارهای اقتصادی ظالمانهدست به گریبان است و باید تلاش کنیم تا با ذکاوت و هوشمندی تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و همدلی را به همه بخش ها تعمیم دهیم.

  وی ادامه داد: آحاد مردم و مسئولان در تحقق اهداف کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی و راهبردهای سالانه مقام معظم رهبری نقش دارند و باید با مسئولیت شناسی اقدامات موثری انجام گیرد.

  http://nedayepishva.com/?p=62773&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   132 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای