امروز : دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 29 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 20:35 | تعداد بازدید : 1799 نفر | امتیاز خبر :
 • همایش “پیشوای قیام” با حضور نخبگان فکری و فرهنگی در پیشوا برگزار می‌شود

  همایش “پیشوای قیام” با حضور نخبگان فکری و فرهنگی در پیشوا برگزار می‌شود امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: همایش "پیشوای قیام" با موضوع قیام ۱۵ خرداد با حضور تعدادی از نخبگان فرهنگی با ...

  همایش “پیشوای قیام” با حضور نخبگان فکری و فرهنگی در پیشوا برگزار می‌شود

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: همایش “پیشوای قیام” با موضوع قیام ۱۵ خرداد با حضور تعدادی از نخبگان فرهنگی با رعایت اصول و دستورالعمل‌های بهداشتی در پیشوا برگزار می‌شود/

  به گزارش ندای پیشوا ؛  حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌لله باقری در جمع خبرنگاران با اشاره به فرا رسیدن قیام ۱۵ خرداد اظهار کرد: قیام ۱۵ خرداد افتخاری بزرگ برای شهرستان پیشوا است.

  وی ادامه داد: با توجه به فرارسیدن این رویداد مهّم تاریخی ضمن حفظ دستورالعمل‌های بهداشتی، همایش «پیشوای قیام»‌ به یاد امام خمینی(ره) و شهدای ۱۵ خرداد در جوار حرم‌ مطهر حضرت جعفربن موسی‌الکاظم(ع) که قیام ۱۵ خرداد نیز از آنجا شروع شده است برگزار خواهد شد.

  امام ‌جمعه شهرستان پیشوا بیان کرد: در این گردهمایی بیش از ۱۰۰ هنرمند و فرهیخته جبهه فکری و فرهنگی انقلاب اسلامی همچون نادر طالب‌زاده، مازیار بیژنی، محمدمهدی نقویان، مسعود ده‌نمکی، شهریار زرشناس و وحید جلیلی و یادگاران و خانواده‌های قیام ۱۵ خرداد حضور خواهند داشت.

  باقری با اشاره به مدعوین و حاضران در این گردهمایی مهّم افزود: گردهمایی پیشوای قیام در روزهای شنبه و یکشنبه ۱۰ و ۱۱ خردادماه در جوار حرم حضرت جعفربن موسی‌الکاظم(ع) برگزار می‌شود.

  لینک http://nedayepishva.com/?p=62410

  انتهای پیام/*

  ۱۳۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای