امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 24 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 09:33 | تعداد بازدید : 4850 نفر | امتیاز خبر :
 • همایش پیاده روی خانوادگی در پیشوا

  همزمان با فرا رسیدن هفته های سلامت و تربیت بدنی و ورزش برای توسعه و ترویج ورزش همگانی در شهرستان پیشوا و افزایش سطح سلامت عمومی جامعه و دوری از آسیب های ...

  همزمان با فرا رسیدن هفته های سلامت و تربیت بدنی و ورزش برای توسعه و ترویج ورزش همگانی در شهرستان پیشوا و افزایش سطح سلامت عمومی جامعه و دوری از آسیب های روحی و روانی ناشی از فعالیت کم، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با عنوان یادبود شهدای شهرستان پیشوا برگزار شد.

  به گزارش ندای پیشوا در این همایش حسین عباسی فرماندار به همراه سرپرست شهرداری، رؤسای ادارات و جمعی از فرهنگیان، دانش آموزان و شهروندان پیشوایی حد فاصل هلال احمر تا میدان شهید اردستانی را پیمودند.

  شرکت کنندگان به ویژه دانش آموزان حاضر در این همایش با شوق و نشاط فراوان و سپری کردن یک روز شاد و مفرح با ورزش همگام با مسئولان پیاده روی کردند.

  اجرای حرکات نمایشی با توپ توسط امیر مهدی النچری از نونهالان هیئت بسکتبال و طنابزنی همراه دو توسط سید مهدی محور رکورددار طنابزنی و پاکسازی مسیر حرکت توسط شرکت کنندگان از نکات حائز اهمیت در طول مسیر این همایش بود.

  توزیع صبحانه سلامت، تست قند و فشار خون، نقاشی کودکان، آموزش اطفاء حریق، مشاوره و روان شناسی و … از اقداماتی بود که در ادامه این همایش صورت گرفت.

  در پایان با انجام قرعه کشی توسط مسئولان، به تعداد ۲۵ نفر از شرکت کنندگان جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

  گفتنی است این مراسم با همکاری شهرداری، فرمانداری و اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

  ۴۹۰ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای