امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۵ مهر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۰:۳۸ | تعداد بازدید : 390 نفر | امتیاز خبر :
 • همایش پیاده‌روی خانوادگی ویژه شرق استان تهران

  ه گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی صبح امروز همایش پیاده‌روی خانوادگی با حضور فرمانده انتظامی شرق استان تهران، کارکنان فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران و ...

  ه گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی صبح امروز همایش پیاده‌روی خانوادگی با حضور فرمانده انتظامی شرق استان تهران، کارکنان فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران و مسئولان شهرستان صبح امروز برگزار شد.

  این همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی از محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی آغاز و به سمت مزار شهدای گمنام شهرستان ادامه داشت، و در صحن امامزاده جعفربن موسی الکاظم(ع) با قرائت زیارت عاشورا پایان یافت.

  عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان در پایان مراسم همایش پیاده‌روی ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اظهار داشت: برقرای امنیت مجالس عزاراداری شهرستان پیشوا که سال‌های گذشته با اقدامات وهن‌آمیز صورت می‌گرفت، امسال با تلاش امام جمعه، ناحیه مقاومت جعفربن موسی الکاظم(ع) و مسولان شهرستان با امنیت کامل برگزار شد.

  وی تأمین امنیت مردمی را مهم دانست و افزود: پلیس برای تأمین امنیت مردم، جان خود را هم تقدیم مردم خواهد کرد که شهدای پلیس در مرزها و در سطح شهر نشان از تلاش و اقدامات پلیس دارد و در حقیقت پلیس خود را فدایی ملت می‌داند و در راستای برقرای امنیت خود را فدا می‌کند.

  فرمانده انتظامی شرق استان با اشاره به تلاش برای تقویت روحیه معنوی پلیس عنوان کرد: پلیس امروز نیاز به تقویت بعد معنوی و جسمانی دارد که با برگزاری مراسم‌های معنوی برای این قشر بعد معنوی پلیس تقویت می‌شود.

  ناظری تصریح کرد: امروزه پلیس مقتدر، مردم‌مدار، هوشمند، پیچیده و پرتلاش است که در کشور ما با شرایط بسیار دشوار حاکم بر منطقه امنیت را تأمین می‌کند و تأمین امنیت کل کشور تمام مأموریت پلیس در کل کشور است.

  وی در پایان ضمن تقدیر از صبر و گذشت خانواده و فرزندان کارکنان نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: قطعا اقدامات و عملکرد پلیس در آمار و ارقام نمی‌گنجد و زحمات و تلاش‌های کارکنان قابل شمارش نیست و امنیت امروز به برکت خون شهدا، سازمان‌ها و مردم همیشه در صحنه و صبر خانواده‌های کارکنان و حمایت همه جانبه آنها است.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای